Hanyma Hanyma komentáře u knih

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Další dokonalý díl! Ke konci jsem řvala jak želva a ten konec??? To jako fakt? Jak to mám vydržet do další knížky?
Každopádně Helen Fields opět zabodovala, děkuji!

28.04.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

I když byla velká prodleva od vydání poslední knížky, tak sotva jsem začala číst, byl to takový příjemný pocit návratu k něčemu známému, osobnímu, prostě moje srdcovka.
Knihu jsme přečetla za víkend a to jen proto, že jsem to prodlužovala jak to šlo, aby nebyl brzy konec.
Další super díl a už se těším na další :)

02.11.2022 5 z 5

Černočerné srdce Černočerné srdce Robert Galbraith (p)

Za mě pecka! Bála jsem se, že vzhledem k počtu stránek to bude zdlouhavé a námět nezáživný, ale byla jsem velice překvapená, jak jsem se rychle začetla a námět mě neskutečně bavil. A pak ti dva ... po dočtení mi nějak nešlo se s nimi rozloučit, tak jsem si musela pustit i seriál.
Těším se na další díl!!!

10.04.2024 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Byla jsem trochu zklamaná, opět dobrá čtivá kniha, ale něco bylo jinak. Nechci vypisovat, abych neprozradila nic pro ty, kteří ještě nečetli, ale od určitého dějového okamžiku mi najednou bylo jedno, co se s hlavními hrdiny stane, hlavně teda s Angelou ... Ale vzhledem k jeho osobnímu životu tu změnu chápu.
I přes to všechno mě kniha bavila

20.11.2020 4 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Po knize jsem sáhla na odreagováni po přečtení série drsných detektivek. A nezklamala! Prečetla jsem jí na jeden zátah . Příjemná erotická oddechovka protkaná humorem. Za mě plný počet hvězdiček a jdu na další díl

12.09.2021 5 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Helen Fields

Po knize od Helen Fields jsem díky předchozí sérii ihned sáhla. Kniha se četla dobře (i když na Dokonalou sérii to nemá), ale ten konec??? Zkazil mi dojem z celé knihy. Škoda ...

07.10.2023 4 z 5

Pohřbení Pohřbení Graham Masterton

(SPOILER) Předešlé díly super, četla jsem jeden za druhým, ale u tohohle jsem se těšila až knihu dočtu.
Politický námět mě moc nebral a další sexuální románek Katie, to jako vážně?! Dvě milované osoby jsou v nebezpečí, tak se spustím s dalším?
Za mě nejslabši díl a do dalšiho se nepohrnu.

11.09.2021 2 z 5