hamploka hamploka komentáře u knih

Najděte si svého marťana Najděte si svého marťana Marek Herman

Nejlepší knížka! Takový návod na výchovu a cenné rady do života. Čte se sama.

03.09.2020 5 z 5

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Skvělá česká klasika!

11.08.2020 5 z 5

Velká kniha pohádek pro nejmenší Velká kniha pohádek pro nejmenší Christiane Jung

Veliká kniha, více obrázků než textu, ale tak by to u pohádek mělo být. Líbila se mi.

28.07.2020 4 z 5

Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů (převyprávění) Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů (převyprávění) Gisela Fischer

Krásně a výstižně napsáno, veliké písmena a krásné obrázky.

28.07.2020

Můj pohádkový svět Můj pohádkový svět neznámý - neuveden

Krásné pohádky i ilustrace

28.07.2020 5 z 5

Vím, co mi chutná Vím, co mi chutná Tracey Murkett

Srozumitelně, jasně a výstižně. Nemám co vytknout, už nemusím nikde nic jiného dohledávat.

16.07.2020 5 z 5

Jako malá jsem je milovala, ráda četla, i koukala na večerníček. Nyní je čtu a přijde mi, že jsou věty hodně dlouhé, plné přímé řeči a ztrácím se ve větách.

Skákal pes přes oves Skákal pes přes oves Adolf Dudek

Krásné říkadla, otevřena po 20ti letech a vše hned připomenuto. Krásné obrázky

16.07.2020 5 z 5

Broučci Broučci Jan Karafiát

Krásná knížka, jen se na dnešní dobu dětem hůře čte. Hodně přímé řeči a modlení. Jinak nádherné příběhy co chytnou za srdce.

Myší kožíšek Myší kožíšek Pavol Dobšinský

Krásné obrázky, ale některé pohádky až moc dlouhé a předvídatelné. Vychází z nich poučení, ale i některé pasáže, které se mi nelíbí. Např. Pohádka Myší Kožíšek, kde král princeznu 3x uhodil (hodil po ní střevícem, hřebenem do hlavy, mísou) a vynadal ji do špíny, ale ona mu hned odpustila a žili šťastně až do smrti. Trochu to ve mně evokuje, že domácí násilí je úplně v pořádku, což děti rozhodně učit nechci.