hambra1 hambra1 komentáře u knih

Knihy džunglí Knihy džunglí Rudyard Kipling

Příběhy Mauglího se mi líbily, ale ty příběhy vložené mezi ně podle mě dojem hodně kazily. K téhle knížce už se určitě vracet nebudu.

20.10.2019 3 z 5

Hromotlucká historie Hromotlucká historie Alexej Pludek

Mám knížky Alexeje Pludka ráda. Tahle mne bavila tím víc, že do budovatelských padesátých let vnesl ten správný punc komedie. Prostě výborný :-)

21.09.2019 5 z 5

Tři Tři Maxim Gorkij (p)

Musím říct, že se mi to četlo hodně těžce. Ale hodně mi čtení zkazil Úvod s komentářem o dělnické třídě apod. Z proletářských řečí tam není téměř nic. Jen ukrutná bída, zkaženost a krutost tehdejšího Ruska.

08.09.2019 3 z 5

Ze západních Čech k protinožcům na Nový Zéland Ze západních Čech k protinožcům na Nový Zéland Dagmar Myslíková

Přestože cestopisy nečtu,tahle knížečka se mi docela líbila.

05.01.2019 4 z 5

Pán much Pán much William Golding

Už je to několik let, co jsem knihu četla, ale i při pouhé vzpomínce mnou projede zděšení, smutek a rezignace. Jsem ráda, že jsem ji četla. Ale děkuji, myslím, že jednou bylo dost. Jsou knihy, které člověk přečte a zapomene. A pak je pár knih, které zůstanou do smrti. Tahle je jednou z nich.

11.02.2017 5 z 5

Maso od šibenice Maso od šibenice Petr Hudský

Moc jsem toho nečekala, ale velmi mě to překvapilo. Rozhodně si od stejného autora přečtu další knihy :)

29.04.2014 5 z 5

Gwendelina Gwendelina Jane Ashford

Tahle romantika se mi moc do vkusu netrefila. Celé mi to přišlo takové nudné.

13.01.2021 2 z 5

Soukromá jatka Soukromá jatka Christina Larsson

Kniha mě moc nebavila. Připadala mi taková bez náboje a "sterilní".

17.04.2017 1 z 5

Vdovám smutek nesluší Vdovám smutek nesluší Becky Aikman

Moc mě to nenadchlo, ale dočetla jsem do konce, kdy začala znovu žít.

11.02.2017 1 z 5

Růže z Cherrybrooku Růže z Cherrybrooku Tania Crosse

Bohužel mě kniha velmi zklamala, příběh mi přišel slabý a nezáživný :(

30.01.2017 1 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Předchozí díly se ještě daly přečíst, ale tenhle jsem odložila a dočítat ho nebudu. Nelíbilo se :-(

04.02.2015