Graces Graces komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Musím říct že ten film docela zprasili.
Ale i tak se mi docela dost líbí.
Kniha dokonalá. Miluju knihy které jsou prostě z více pohledů. Lou, Trina, Camilla, Steven.. To se mi moc líbilo. A dokonce jsem se začala zajímat ko para a kvadruplegiky a o eutanázii. Je zvláštní ke kolika věcem může motivovat jedna kniha.
G.

03.01.2017 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Je to krásný příbéh plný zvratů u kterých jsem málem dostala infarkt. Například, při zjištění že Marty celou dobu Jess lhal! Muži.. Ale, je to taky poučný příběh.. A vystihuje to pohled matek samoživitelek. I moje máma na tom byla podobně, jen nepotkala boháče jako je Ed. Občas děláme chyby a to je tam taky dost dobře znázorněno.. Kdo by si sakra ty peníze nevzal? Moc se mi tahle kniha líbila, možná víc než Me before you.. Jojo je skvěla, výborná spisovatelka.. A teď se vrhnu na Stříbrnou zátoku ^^ namaste

22.01.2017 5 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Je to hodně zvláštní kniha.
Vlastně nevím co bych o ní napsala, jen to že jsem Lauret rozuměla protože prožívá v té knize podobné věci jako já a spousta jiných puberťáků. Hodně se mi líbilo to jak psala slavným lidem, vlastně v rámci úkolu do angličtiny ale pomohlo jí to, nebyl to jen úkol ale myslím že mnohem víc, moc hezká forma psaní. No, to je asi vše. Jen, rozhodně ji doporučuji všem dospívajícím.

01.05.2017 5 z 5

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Miluju tu knihu.

17.09.2016 5 z 5

Čo bolo potom Čo bolo potom Jojo Moyes

No.. Co na to říct, je to kniha plná překvapení. Líbilo se mi jak se k tomu Kamila nakonec postavila.. A Luise obdiv. Jinak nic hvězdného to asi není, zastínit Me before you to asi nemělo a nemůže.

06.12.2018 2 z 5

Oranžová kniha Oranžová kniha Osho