georginaa georginaa komentáře u knih

Nebezpečná cesta Nebezpečná cesta Naomi Horton

Příběh s detektivní zápletkou protkanou plachou ale vášnivou zrzkou Gen a jejím ochráncem Griffem, který se nezalekne ani mezinárodního gangu a snaží se Gen ochránit za každou cenu.

30.09.2020 4 z 5

Věda a láska Věda a láska Naomi Horton

V tomto příběhu je velké dilema - kdo koho uloví a jak to zasáhne do jejich životů.

30.09.2020 3 z 5

Muž z divočiny Muž z divočiny Barbara McCauley

Každá žena která hledá dobrodružství bez civilizace v horách si zakládá na velký problém. Jenže když dostane tak pohledného a schopného průvodce, nemusí se ničeho bát. Je na správném místě se správným člověkem.

28.09.2020 3 z 5

Vepsáno v dlani Vepsáno v dlani Dixie Browning

Plno lidí nevěří na vědmi, které dokáží vyčíst osud člověka. Shea na silvestrovské oslavě své kamarádce slíbila číst z ruky přátelům. Když začne číst jednomu z kamarádů, najednou ji přeběhne mráz po zádech a vidí společný osud právě s tímto mužem. I když se tomu brání, prostě tomu neunikne.

28.09.2020 4 z 5

Všechny sladké zítřky Všechny sladké zítřky Bertrice Small

Historický román zasažen do doby 16. století, kdy královny Anglie Alžběta a Skotska Marie bojují proti sobě. Pro mě je tato doba plná intrik a nadvlády nepochopitelná. Nepomáhá mi ani shlédnutí filmu natož knihy, aby mi udělala v hlavě plno zmatku. Nicméně vyprávění o lásce je věrohodné a zábavné.

28.09.2020 3 z 5

Zeke Zeke Annette Broadrick

Akčnější příběh agenta FBI a pašeráka drog, který má nádhernou neteř. Bohužel se Zeke musí zamilovat zrovna do ní. A ne se jen zamilovat , ale rovnou si ji vzít. Jak teď spojit úkol , přijít na obchod s drogami a zároveň ochránit svou ženu?

26.09.2020 4 z 5

Slečna a svůdce Slečna a svůdce Anne Marie Winston

Thada neskutečně přitahuje naivní nezkušená dívka Chloe. Je úplně jiná, než dámy které se mu věčné podbízejí. Za každou cenu ji musí získat.

24.09.2020 3 z 5

Škola hry na kytaru pro začátečníky Škola hry na kytaru pro začátečníky Jiří Jirmal

S touto knihou jsem se setkala v pozdějším věku a nebyla pro mě nijak přínosná. Klasiku nemusím, hraji spíše k táboráku.

13.07.2020 2 z 5

Námluvy naruby Námluvy naruby Judith McWilliams

Vtipná harlequinka, kde se promíchává děj rodičů a dospělých dětí. Dohazují se nápadníci a řeší se rande s vtipnými nápady. Moc jsem se bavila.

07.07.2020 3 z 5

Čekání na bouři Čekání na bouři Dixie Browning

Divokost nezkrotné přírody zasahuje do života Willy. Obává se o svůj dům, o vše co má, že o to přijde. Osud ji přivede nespoutaného a divokého muže. Nyní bojuje s vlastní bouří v srdci.

07.07.2020 5 z 5

Šance pro lásku Šance pro lásku Penny Jordan (p)

Po hodně letech se opět Kate setkává se svým ex. Nechápe co po ní může chtít a hlavně po dceři, kterou vůbec nezná a nikdy se o ní nezajímal. Některé vzpomínky zůstávají v srdci až do konce života.

07.07.2020 4 z 5

Nevěsta Nevěsta Emma Goldrick

Jiná země, jiný styl života, jiná kultura. Na služební cestě zažívá nesčetné situace, které jsou odlišné od své rodné země. Aby se vyhnula problémům, seznámí se s Ryanem, který je velice dobrý společník, se vším si poradí.

07.07.2020 5 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Další tři měsíce cestování, poznávání klientů, jejich životy a hlavně Mia jim pomůže v delikátních situací. A za to je dobře odměněna aby splatila otcův dluh. Získá tím i nové přátele, kteří zase pomůžou svým způsobem jí. Už se těším na další díly.

16.10.2019 5 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

První díl jsem nečetla, ale o nic jsem asi nepřišla. Takový styl života mi nic neříká, nejsem zrovna cestovatelský typ a žít co den přinese. Ale budiž, každý má na výběr jak se s životem protlouct. No každý má své smutné vzpomínky, ale i ty veselé. A v téhle knize jde především, jak se se všemi vzpomínkami, přítomností a budoucností vypořádat.

04.08.2019 2 z 5

Žhavé zprávy Žhavé zprávy Jeffery Deaver

Druhý díl byl velice zapeklitý. Dopátrat se pravdy je vždy složité a hlavně když se má potvrdit vražda již odsouzeného. Co je pravda a co je lež? Kdo opravdu za vším stojí, že chtějí Rune odstranit?

02.06.2019 5 z 5

Milenka spravedlnosti Milenka spravedlnosti Jeffery Deaver

Taylor si žije vlastním svým životem, pohlcená hudbou jazzu. Dokud se neobjeví advokát, který jí změní život a to úplně, převrátí ji život na ruby. A velké zjištění, že její známý jsou úplně jiní, než se zdálo.

02.06.2019 5 z 5

Hříšné vztahy Hříšné vztahy Petra Poncarová

Tak tohle mě moc bavilo. Příběhy z manželství, jak každý na to pohlíží jinak. A jediná věc mezi lidmi je to, že si málo povídají a neříkají si jak to kdo cítí. Bojí se mluvit jeden na druhého a pak vznikají tyto nesnáze mezi partnery. A z vlastní zkušenosti vím, že jsem v manželství vše též dusila a nedokázala jsem se s ničím svěřit. Hold partner nebyl ten pravý.

25.03.2019 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

Z počátku jsem nedokázala nějak v plout do děje. Skrývání podivného tajemství od Tessy, proč nevychází z domu a zároveň psycholožka, která si jen zapisuje, ale vůbec tam nemá žádnou roli. Sem tam se na něco zeptá, ale že by výrazně něčeho docílila jsem prostě nepochopila. Samotný příběh začal dávat více smysl až skoro na konci knihy. A závěr???? Opravdu podivný konec.....snad v pokračování

19.01.2019 3 z 5

Tvůj báječný život Tvůj báječný život Liz Fenton

Krásná pohodová kniha, po výměně holky zjistí, že vlastně není co závidět té druhé, jen je důležité si uvědomit co doma máme, kam svůj život chceme směřovat. Není vše tak růžové jak se na pohled zdá, Rachel idylický manželství má trhliny a Casey zase stres v práci, vše má plus i mínus. Důležité je však , že zůstanou kamarádkami i přes veškeré úskalí a to je to nejdůležitější.

16.01.2019 5 z 5

Mág z Monterey Mág z Monterey Nora Roberts

Moc se mi líbilo spojení vyšetřování zločinu a zároveň zamilovanosti dvou lidí, kteří se navzájem poznávají při hledání únosu. Kdo by občas nechtěl nahlédnout do mysli druhého, někdy je to opravdu na nervy, když chcete získat odpovědi na vaše otázky a dotyčný nechce nic říct. U Sebastiana to je bez problémů. Zamyslí se a vidí cestu i dopředu, je super, že může i ovlivnit některé nesprávné jednání, což by asi uvítalo mnoho z nás.

29.12.2018 5 z 5