Všechny sladké zítřky

Odvážné krasavice s havraními vlasy a smaragdovýma očima. Skye se stává pěšcem v neúprosné válce mezi anglickou královnou Alžbětou a skotskou královnou Marií. Na příkaz Alžbětin se vdává za krutého Duc de Beaumont de Jaspre. Avšak dovídá se z Alžíru, že její muž ještě žije a odvážný útěk ji přivede k touze jejího srdce......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2584/vsechny-sladke-zitrky-2584.jpg 4.3104

Skye O'Malley 2.

Vydáno, Baronet

All the sweet tomorrows, 1984

Kniha Všechny sladké zítřky

Leona91

Skvělá četba, Skye je má nejoblíbenější hrdinka od autorky. Ke knize se ráda vracím, jen mě nesmírně mrzí osud lorda Burkeho. Byl to můj nejoblíbenější manžel. Každopádně kniha se čte jedním dechem. Celá série je geniální.

georginaa
28.09.2020

Historický román zasažen do doby 16. století, kdy královny Anglie Alžběta a Skotska Marie bojují proti sobě. Pro mě je tato doba plná intrik a nadvlády nepochopitelná. Nepomáhá mi ani shlédnutí filmu natož knihy, aby mi udělala v hlavě plno zmatku. Nicméně vyprávění o lásce je věrohodné a zábavné.

Martass8
30.12.2019

romantárna jako od Small :-D

renefer
03.08.2014

Celkem zajímavý román, člověk se alespoň zábavnou formou dozví něco z historie. Autorka si mohla odpustit svá oblíbená klišé - podrobné popisy místností, oděvů a jídel a otrockou epizodu, kdy otrokyní nebyla pouze Sky, ale i její manžel. Tahle příhoda v celé knize působí jako pěst na oko a postrádá logiku - Sky se musí stát sexuální otrokyní aby se dostala ke svému muži, taky sexuálnímu otrokovi a zachránila ho. Přitom by stačilo, aby se do Fesu dostala jako otrokyně svého přítele Osmana a tohle všechno okolo bylo prostě zbytečné.
Ale to by nebyla BS, aby každou svou hlavní hrdinku nenacpala do harému :-(

haWranka
16.07.2013

Klasický román od B.S., který ale zdaleka nedosahuje kvalit prvního dílu.