Všechny sladké zítřky

Všechny sladké zítřky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2584/vsechny-sladke-zitrky-2584.jpg 4 120 7

Skye O'Malley série

Odvážné krasavice s havraními vlasy a smaragdovýma očima. Skye se stává pěšcem v neúprosné válce mezi anglickou královnou Alžbětou a skotskou královnou Marií. Na příkaz Alžbětin se vdává za krutého Duc de Beaumont de Jaspre. Avšak dovídá se z Alžíru, že její muž ještě žije a odvážný útěk ji přivede k touze jejího srdce...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

All the sweet tomorrows , 1984

PREBURDA
19.11.2023 4 z 5

Nu, co k této knize a vůbec celé sérií napsat............příběh krásný, rozvíjející se, doslova bych řekla, vtáhne čtenáře do knihy. Představíte si vše, to autorka knih opravdu umí. Nevím, zda spisovatelka trpěla psychologickou poruchou nymfománie, poněvadž kniha přílišnými až nechutnými opakovanými vsuvkami sexu, hraničily až pornem v psané podobě. Celý krásný příběh o Skye mohl být o to krásnější a romantičnější i bez těchto neustále se opakujících popisů postelových orgií.

Monkas1
23.10.2021 5 z 5

Doporučuji

Leona91
20.02.2021 5 z 5

Skvělá četba, Skye je má nejoblíbenější hrdinka od autorky. Ke knize se ráda vracím, jen mě nesmírně mrzí osud lorda Burkeho. Byl to můj nejoblíbenější manžel. Každopádně kniha se čte jedním dechem. Celá série je geniální.

georginaa
28.09.2020 3 z 5

Historický román zasažen do doby 16. století, kdy královny Anglie Alžběta a Skotska Marie bojují proti sobě. Pro mě je tato doba plná intrik a nadvlády nepochopitelná. Nepomáhá mi ani shlédnutí filmu natož knihy, aby mi udělala v hlavě plno zmatku. Nicméně vyprávění o lásce je věrohodné a zábavné.

Martass8
30.12.2019 5 z 5

romantárna jako od Small :-D

renefer
03.08.2014 3 z 5

Celkem zajímavý román, člověk se alespoň zábavnou formou dozví něco z historie. Autorka si mohla odpustit svá oblíbená klišé - podrobné popisy místností, oděvů a jídel a otrockou epizodu, kdy otrokyní nebyla pouze Sky, ale i její manžel. Tahle příhoda v celé knize působí jako pěst na oko a postrádá logiku - Sky se musí stát sexuální otrokyní aby se dostala ke svému muži, taky sexuálnímu otrokovi a zachránila ho. Přitom by stačilo, aby se do Fesu dostala jako otrokyně svého přítele Osmana a tohle všechno okolo bylo prostě zbytečné.
Ale to by nebyla BS, aby každou svou hlavní hrdinku nenacpala do harému :-(

haWranka
16.07.2013 3 z 5

Klasický román od B.S., který ale zdaleka nedosahuje kvalit prvního dílu.