gatear gatear komentáře u knih

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

četla jsem aristokratku, a tak chvilku očekávala pohodové a úsměvné čtení. No u této knihy jsem někdy měla slzy na krajíčku ale i cukání v koutkách. Kniha se mi líbila, a když jsem jí po dvou večerech ukládala do knihovny, tak musím říct, že mi chvilku nedala usnout. Já doporučuji.

18.05.2015 4 z 5

Nevěsta pro Moonrakers Nevěsta pro Moonrakers Peter O'Donnell

první kniha od tohoto autora, kniha se mi velmi líbila vtáhla a nechtěla mě pustit spát. No ted se mrknu, kterou další knihu si od tohoto autora přečtu. Doporučuji

26.04.2015 5 z 5

Pavilon žen Pavilon žen Pearl S. Buck

Kniha mě rychle zaujala, úplně jiný svět. Postavení žen v Číně, vztahy mezi ženou a mužem, chytrost, taktika hlavní představitelky ..... no rozhodně bylo zajímavé si to přečíst

21.04.2015 5 z 5

Ztracená nevinnost Ztracená nevinnost Patricia MacDonald

napětí, romantika - líbila se mi tato kniha, musím říct, že ke konci jsem knihu dost nerada odkládala. Určitě tuto spisovatelku opět vyhledám.

02.04.2015 5 z 5

Závist Závist Sandra Brown

krásná, čtivá kniha - nechybí láska, napětí. Určitě si brzy šáhnu po další knize této spisovatelky

11.03.2015 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

První knížka od tohoto spisovatele. Kniha byla napínavá, čtivá. Určitě zkusím další knihy od tohoto autora - já doporučuji

17.02.2015 5 z 5

Andělská tvář 2 Andělská tvář 2 Hana Marie Körnerová (p)

první díl jsem četla i viděla film - kniha nezklamala. Druhá kniha mě také velmi bavila

15.02.2015 5 z 5

Andělská tvář (1) Andělská tvář (1) Hana Marie Körnerová (p)

Viděla jsem film , a tak jsem byla trochu zvědava, jaká je knížka - rozhodně mě nezklamala a hned po přečtení jsem sáhla po Andělské tváři 2. Mohu říct, že se mi obě dvě knížky líbily - doporučuji

19.01.2015 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Zklamala snad jen v jedné věci, byla moc krátká - doporučuji, pohodová, úsměvná

16.12.2014 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Já jsem se fakt bavila. Knihu jsem si vzala nic neočekávajíc, prostě takovou mezihru po drsné krimi knížce. Pokračování druhé knihy bylo naplánováno "zas někdy". Všechno jinak - hned po přečtení jsem si dala pokračování. Mě tato kniha rozhodně nezklamala a autora si budu hlídat :-)

11.12.2014 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

jsou dva druhy vypravěčů - jeden vypráví vtip a vy se hned smějete a u druhého trnete, zda vyčíhnete, kdy se smát .... a tato kniha, tato spisovatelka je první případ jak začnete číst, tak se nedá odtrhnout - doporučuji

14.11.2014