FreshPatty FreshPatty komentáře u knih

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Ano, jako obvykle Kateřina nezklamala. Dokonce se mi tenhle příběh líbil víc než "S hlavou v oblacích", ale zároveň míň než Bavettovi. Mafiáni u mne vedou a tečka. :D A velké plus za originální nápad s recepty! Jediné, či bych vytkla byl pro mne strašně rychle utnutý konec. Čekala jsem ještě 100 stran pokračování a místo toho mne překvapily (nemile) ukázky z ostatních knih. Proto kvůli tomu nemůžu dát více jak čtyři hvězdičky..

30.11.2014 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Perfektní, takhle dobře a nahlas jsem se už dlouho nenasmála! :D Vlastně asi nikdy! Jednoznačně všem doporučuji. ;)

24.11.2014 5 z 5

Duhová ulice Duhová ulice Lisa Kleypas

Moc pěkná, nenáročná kniha. Určitě stojí za přečtení. :)

12.10.2014 5 z 5

Dívka z 6E Dívka z 6E Alessandra R. Torre (p)

Ze začátku jsem měla ke knize velmi rozporuplné pocity. Dočetla jsem ji už před týdnem, ale nechala ji chvilku uležet, než vůbec napíšu komentář. Za mne ano, doporučuji. Je to sice úplně něco jiného, ale v polovině mne příběh chytl natolik, že jsem knihu četla v každé volné minutě. Určitě stojí za přečtení. Víc prozrazovat nebudu. :))

17.06.2016 4 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Kniha nebyla špatná, ale na druhou stranu nečekejte žádnou hitparádu. Prolínaly se zde pro mne dva příběhy. Příběh Chrise jako striptéra a příběh, kde byl normální ajťák a zamiloval se do Tary. Ten druhý se mi zamlouval více. Nějak mi zde ten striptýz neseděl. Na knihu jsem se každý den docela těšila, ale možná to bylo ovlivněno i sychravým počasím, kdy máte chuť někam zalézt a vzít s sebou na dlouhou chvíli i knihu. Takže díky podzimu :D uděluju čtyři hvězdy. :)

26.09.2015 4 z 5

Nažhavený Nažhavený Julie Kenner

Já nějak nevím. Ano, kniha se dá v klidu přečíst, ale chybí mi tam nějaká ta originalita, nějaký ten příběh, děj, který by mne do knihy vtáhl a nutil mne ji dočíst, abych se dozvěděla, jak to celé dopadne. Všechno bylo dokonale předvídatelné. Za mne tedy průměr. ALE! Po přečtení ukázky na konci knihy se na třetí díl vážně těším. Možná to bude i tím, že ve mne Cole vzbuzuje většího drsňáka a frajera, než přítomný Tyler. ;)

14.12.2014 3 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Pro mne jednoznačně nejlepší kniha z celé série. I když ostatní knihy zbožňuji, tahle byla naprosto top! Děj, prostředí, postavy, všechno na jedničku! :)

14.11.2014 5 z 5

Před svatbou Před svatbou Jane Costello

Pěkná romantická a nenáročná kniha. Příjemná oddychovka. :)

12.10.2014 5 z 5