Fodder Fodder komentáře u knih

Osm Osm Radka Třeštíková

Zázrak se nekoná, kniha je pěkně čtivá ale poměrně předvídatelná.

26.07.2020 3 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Kingův průměr. Pěkně čtivé a pasáže od půlky byly dobře děsivé. Ale biblické myšlenky ke konci mě iritovaly.

26.07.2020 4 z 5

Příběhy Impéria Příběhy Impéria Kryštof Ferenc

miluju ten artwork, zasazení hry do steampunkového světa s magií je dokonalý a ač mě s kolegama po době přestala hra bavit, určitě se k ní rád někdy vrátím.

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Překvapivé dílko. Prvních cca 100 stran se rozjíždí poměrně pomalu , ale od zjevení krále to začíná nabírat boží spád. Postavy jsou uvěřitelné a komplexní. Super!

26.07.2020 5 z 5

Dračí Hlídka: Příručka pro hráče Dračí Hlídka: Příručka pro hráče Pavel Ondrusz

Naprosto epický počin, který si bere to nejlepší ze starého dračáku a posouvá to o dvě úrovně výš. Doporučuju všem fandům fantasy a klidně i počítačových rpg.

31.07.2020 5 z 5

Kaltské jeskyně Kaltské jeskyně Joe Dever

Zpomalení oproti Ohni na vodě nevadí, příběh je ale z mého hlediska mnohem více rozvětvený a projít pouze jedním průchodem knihy působí necelistvě. Jinak velké plus za strhující začátek. :)

Oheň na vodě Oheň na vodě Joe Dever

Nejlepší gamebook se kterým jsem měl tu čest. Příběh je svižně laděn směrem na východ Sommerlundu a ještě rychleji zpátky. Hon za legendárním mečem je uvěřitelný a opravdu epický. Není co vytknout.

27.07.2020 5 z 5

Útok ze tmy Útok ze tmy Joe Dever

Ano Lone Wolf je jedna z těch legendárních sérií gamebooků. A ano je dobře čtivý. Problém tohohle rozjezdu ale je že je opravdu náročný (pro začátečníka až odpudivě) a na první díl série zdlouhavý.
První díl je nutné zlo k tomu se dostat k Ohni na vodě.

27.07.2020 3 z 5

Prokletý hvozd Prokletý hvozd Ian Livingstone

Prokletý hvozd byl snad první gamebook, který jsem hrál a ač mě nadchl koncept hratelné knihy, obsah mě fakt dost vyděsil. Kniha je obtížná a verze kterou jsem získal do rukou v sobě měla hromadu chyb. Bylo pak velmi náročné knihu dohrát.

27.07.2020 2 z 5

Asterion - Sedmý živel Asterion - Sedmý živel kolektiv autorů

Asterion se hodně změnil. Hodně do temna. Skvěle čtivé, pokud jste fanoušek starého Asterionu, je tohle skvělý loveletter přesně pro vás.

27.07.2020 4 z 5

Dračí doupě: Pravidla pro začátečníky Dračí doupě: Pravidla pro začátečníky Michael Bronec

skvělá srdovka :)

26.07.2020 4 z 5