Dračí doupě: Pravidla pro začátečníky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Před sebou máte základní pravidla Dračího Doupěte: nejstarší, nejrozšířenější a nejznámější hry na hrdiny v našich zemích. Tato hra je určena pro 2 – 12 hráčů ve věku 9 – 99 let. Nepotřebujete žádnou hrací desku; stačí vám jen vaše vlastní fantazie. V Dračím Doupěti se budeš vžívat do rolí postav z dávných ság a pověstí. Spolu se svými přáteli se stanete udatnými reky a dobrodruhy, budete procházet cizími světy a prožívat neuvěřitelná dobrodružství. Kdo nikdy v životě nehrál žádnou hru na hrdiny, nemůže to pochopit a nemůže tomu uvěřit. Zbývá jediná možnost: zkusit projít Dračím Doupětem a zažít vše na vlastní kůži....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/34921/draci-doupe-draci-doupe-pravidla-pr-p7p-34921.jpg 4.657
Série

Dračí doupě 1.

Žánr
Literatura česká, Fantasy, Gamebook
Vydáno, Altar
více informací...


Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Dračí doupě: Pravidla pro začátečníky

Přidat komentář
RyonMathrin
17.02.2018

Dost nechápu, co to dělá mezi knihami, vždyť jde o hru... Ale samozřejmě zaslouží plný počet hvězdiček. Dal bych i šestou, protože je to pro mne srdeční záležitost, která je navíc stále aktuální. Svět, který jsem pro Dračák vytvořil, mne totiž inspiroval k tomu, abych začal sám psát.

Tazz1
26.07.2017

Ještě někde mám. Už to bude dvacet let co jsme to na střední škole hráli každou přestávku a mastili i o víkendech. To byla doba, krásně se na to vzpomíná :-)

MM1979
13.07.2016

Jen díky této skvělé hře, jsme s partou seděli u stolu a házeli si kostkou (ostatní posedávali v parku u cigaret a krabicového vína či dělali horší věci a my jsme si hráli (kdo si hraje, nezlobí))... Tolik zábavy a vtipných okamžiků a srdečného smíchu jsem snad už nikdy nezažil. Nejlepší je to hrát ve 4 (1+3) aby to odsýpalo, ale musí to být hráči s velkým H a nejdůležitější je pán jeskyně na něm to stojí a padá. Každopádně původní pravidla - verze 1.6 jsou svižná (při jednoduchém boji – ne rozšířeném systému) a lehce pochopitelná - za dvacet let vývoje vyvážená a vyladěná do posledních detailů! Ostatní pokusy jako je DrD plus (složité vypočty a pravidla) nebo DRD II (naopak absence pravidel a principů) považuji jen za pokus vytáhnout z fanoušků nějaký ten groš, ale pro hru jako takovou je klasika nejlepší... Hráli jsme to ve věku cca 15 - 20 a nic nám neuteklo a nepřestali jsme to hrát protože, by nám s věkem odešla fantazie a umění si hrát, ale práce, manželky, děti a každodenní starosti nám už neumožnovali se sejít a zavřít na celý víkend k hracímu stolu.

Eadwyn
06.06.2016

Největší klasika.

Cryptkeeper
22.02.2016

Tak se mi konečně dnes v antikvariátu poštěstilo a já sehnal tento klenot:)
Netřeba k tomu asi více psát,kdo zná,určitě ocení ;)

mozkit
30.06.2015

Šíleně jsem se toho nahrál po škole a víkendech :)

Čtec
06.08.2014

Ten věk hráčů 9-99 let je stanoven drobet úzkoprse. Hráli jsme DrD i s menšími dětmi a byly nadšené. A naše nejmladší Anička dodnes úpí, jak to bylo hrozné, že se musela jen dívat jak my starší hrajeme něco tak strašně lákavého. Tenkrát jí byly asi tři roky.
No a já pevně doufám, že budu Dračí doupě schopen hrát i po završení mého 99. roku...

Boldrick
15.02.2014

Nakonec jsem se rozhodl zvýšit hodnocení. Je pravda, že DrD neí nijak dobré, ale pro začátečníky je vyhovující a nedá se tomu upřít nadšení autorů v té, pro české RPG, průkopnické době.

1

Štítky

Dračí doupě - hra pro začátečníky RPG - hry na hrdiny gamebooky česká fantasy

Autor a jeho další knihy

Michael Bronec
česká, 1969

všech 45 knih autora

Podobné knihy

Kniha Dračí doupě: Pravidla pro začátečníky je v

Právě čtených1x
Přečtených79x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených6x
Knihotéce45x
Chystám se číst4x
Chci si koupit8x