FilipBednar FilipBednar komentáře u knih

Simpsonovi: Čarodějnický speciál - Nervy v kýblu bublin Simpsonovi: Čarodějnický speciál - Nervy v kýblu bublin Bill Morrison

Pro mě nejslabší z dosud vydaných Simpsonů.

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Tato kniha mě doslova nadchla. Brown dokáže čtenáře "nutit", aby knihu přečetl doslova "jedním dechem". A vyjadřovat se o tom, že kniha je o 100% lepší než film, je myslím zbytečné.

30.11.-0001

Ztracený svět v podzemí Ztracený svět v podzemí Roderick Gordon

Tato kniha mě zcela uchvátila. Hodně se mi líbí styl psaní Gordona a Willimse, ač jsou v literárním světe v podstatě nováčky. Mínusy tatao kniha nemá kromě jednoho, prvních 100 stran jsou většinou nudné. Jinak bych tuto knihu doporučil příznivcům sci-fi a dobrodružné literatury.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Toto je opravdu hodně, hodně šílený a absurdní sen. Leda tak pro uřvané fanynky, typu ÁÁÁÁ, ÍÍÍÍ atd.,atd.

30.11.-0001 odpad!

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

Jedna z nejlepších Foglarových knih, která Vás uchvátí svou tajemností a napětím a někdy až hororovou atmosférou Stínadelských uliček.

30.11.-0001 5 z 5

Tajuplný ostrov Tajuplný ostrov Jules Verne

Skvělá kniha. Dobrodružné vyprávění o pěti vzduchoplavcích, kteří uvíznou na opuštěném ostrově by se dalo číst pořád.

30.11.-0001 5 z 5

Ďáblova lest Ďáblova lest Arnošt Vašíček

Arnošt Vašíček má svůj osobitý styl psaní, který dokáže čtenáře doslov pohltit do děje. Pro toho, kdo neviděl film je to určitě hodně napínavá kniha.

30.11.-0001 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Nevím proč, ale tato kniha se mi velmi špatně hodnotila. Ohnivý pohár má totiž v sobě řadu plus a mínus. Pro mě průměr v Harry Potterovi, ovšem vysoký nadprůěr v oblasti fantasy literatury.

30.11.-0001 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Dobrá kniha, bohužel velmi krátká, podle mě vysoká cena (za 100 stran).

30.11.-0001 3 z 5

Kniha z knihovničky Harryho Pottera pobaví, ale příliš nenadchne.