ferda ferda komentáře u knih

Plamen Plamen Amy Kathleen Ryan

Třetí díl trochu slabší, málo akce, hodně politikaření. Ale závěr mě překvapil.

26.01.2017 3 z 5

Moře v ohni Moře v ohni Tom Clancy

Žádný zázrak,pašování radio. materiálu a naopak snaha úřadů o jeho nalezení. Závěr klasický, ale ne úplný.Tipl bych to na pokračování.

18.01.2017 3 z 5

Vetřelec - Probuzení Vetřelec - Probuzení Tim Lebbon

I když je Vetřelec všeobecně známý a konec bohužel taky tak stejně stojí za to si to přečíst.

08.12.2016

Stavitelé mostů Stavitelé mostů Jan Guillou

Hned valím pro další díl.

19.05.2016 4 z 5

92. policejní revír zasahuje 92. policejní revír zasahuje Ladislav Beran

Ty příběhy jsou takový jednoduchý, žádný velký přemýšlení. Ale spíš jde o tu dobu ve které se to odehrává. Mě se ale nejvíc líbily ty starý slova, protože se tak mluvilo i u nás.

15.04.2016 3 z 5

Evangelium prokletých Evangelium prokletých Adam Blake (p)

Prvních tak 70. stránek jsem to chtěl zahodit, no přežil jsem to a dočetl, ale že by mě to nějak nadchlo , to tedy ne.

16.03.2016 3 z 5

Havanská bouře Havanská bouře Clive Cussler

Neohrožený Dirk Pitt a spol opět zvítězili nad skrz nazkrz ziskuchtivými a zákeřnými padouchy....

23.02.2016 4 z 5

Schirmerovi zabijáci Schirmerovi zabijáci Leo Kessler (p)

Jednostra ně napsaná kniha a dost brutální. Akorát je zajímavé jak ti zaostalí a neschopní Vietnamci pokaždé vyhráli.

18.02.2016 2 z 5

Údolí Údolí John Renehan

Pro mně těžko pochopitelné prostředí války v Afghanistánu . a americké armády v něm.Ta zá pletka byla tedy důkladná, protože jsem se musel vracet pozpátku ,abych se v tom vyznal ale i tak...

13.01.2016 4 z 5

Mrazivá pomsta Mrazivá pomsta David Baldacci

Řekl bych nejlepší díl z těch prvních tří.

31.08.2015 4 z 5

Orel mezi vlky Orel mezi vlky Simon Scarrow

V tomto díle hlavní hrdinové sice víc kují pikle jak válčí, ale i tak je to dobrý.

17.04.2015 3 z 5

Projekt Kraken Projekt Kraken Douglas Preston

Lákadlo v podobě dobývání Saturnova měsíce a po pár stranách obrat .Umělá inteligence vzala roha z výzkumného vozítka a začla si hrát na honěnou po síti s FBI . Kdybych to býval věděl...

17.04.2015 3 z 5

Mělas to vědět Mělas to vědět Jean Hanff Korelitz

Nekonečně zdlouhavé.

23.03.2015 2 z 5

Vítězství orla Vítězství orla Simon Scarrow

Ani druhý díl nezklamal a doufám , že seženu další díly.

23.03.2015 4 z 5

Pod znakem orla Pod znakem orla Simon Scarrow

Řakl bych" Sharpe " od B. Cornwella v římském vydání.Třeba se dozvím něco z římských dějin, o kterých nemám ani ponětí.Knížka má dobrý spád a většinou se tam pořád něco děje.Takže valím pro další díly.

23.03.2015 4 z 5

Zběsilost Zběsilost Peter T. Deutermann

Dobrý příběh, napínavý děj, ale ten závěr.. Připadlo mě to nějaký moc překombinované.

12.03.2015 3 z 5

Zákon šelem Zákon šelem Peter T. Deutermann

Sice to tam občas skřípe, ale i tak to stojí za přečtení.

13.01.2015 4 z 5

Hra se lvem Hra se lvem Nelson DeMille

I když má knížka kolem 800 stránek, tak mě bavila hned od začátkuJe zajímavá a napínavá. Akorát mě docela zaráží, jestli je to pravda, boj mezi jednotlivými bezpečnostními složkami v USA.

03.11.2014 5 z 5

Nevděčný syn Nevděčný syn Dean Koontz

Začátek jsem teda osoudil jako docela kravinu, ale rozjelo se to a valím pro druhý díl

17.10.2014 4 z 5

V měsíčním svitu V měsíčním svitu Dean Koontz

Pro mě tato jeho knížka patří k těm horším. Dlouhé barvité popisování, málo akce.

25.09.2014 3 z 5