faraonka faraonka komentáře u knih

Hrob v ledovci Hrob v ledovci Arnaldur Indriðason

Nemám zrovna v lásce vojenské knížky.Ale tohle bylo úplně něco jiného.Clovek čte až do konce jak vše dopadne.Neni nouze o nečekané události.Tento spisovatel nezklamal.Tesim se na další jeho knihy.☺

13.08.2016

Tenkrát v ráji: Jeden život, jedna šance... Tenkrát v ráji: Jeden život, jedna šance... Josef Urban

Druhou polovinu knihy jsem četla snad bez dechu. Doporučují všem, kteří si neváží svobody.

13.09.2015

Lazarovy ženy Lazarovy ženy Marina Lvovna Stěpnova

Úplná knižní opereta doporučuji všem. I když je to ruská spisovatelka asi se vrátím k ruským románům. Doporučují všem.!!!

26.07.2015

Vladimíra Čerepková. Beatnická femme fatale Vladimíra Čerepková. Beatnická femme fatale Alice Horáčková

Velmi smutný život.Kniha mě hodně zaujala .

16.01.2015 5 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Celkem dobrý,

09.11.2014 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Knihu jsem četla se zaujetím silný zážitek-doporučují přečíst každému-u čtení mi někdy ukápla i slza ,musela to být hrozná doba nespravedlnosti díky bohu že jsem ji nezažila.

11.08.2013 5 z 5

Pohrobci zla Pohrobci zla Nicolas d'Estienne D'Orves

kniha mě úplně pohltila,jedna z mála která mě dostala ,opravdu bravurně napsaná ,škoda že spisovatel u nás nemá vydaných víc knih.

25.07.2013

Náklonnost Náklonnost Sarah Waters

Klidné čtení.Žádny napínavý příběh.Psáno výborně.

21.05.2013

Němci Němci Jakuba Katalpa (p)

Knihu jsem musela dnes dočíst.Je mi z toho příběhu úzko.

09.05.2013 5 z 5

Unesli nám dcerku Unesli nám dcerku Věra Řeháčková

Velmi zajímavá napínavá knížka.Kdo má děti bude to prožívat o to hůř.Doporučují přečíst.

10.02.2013