Fafla Fafla komentáře u knih

Z Izrastiny s láskou Z Izrastiny s láskou Jakub Szántó

Kniha splnila má očekávání. Pan Szanto skvěle vystihl místní situaci a jako správný novinář se snažil poodhaalit život nejen na izraelské straně , ale i v Palestine. Je to opravdu složitá oblast a kniha odhaluje spoustu důvodů, proč tomu tak je. Myslím , že se bude líbit každému , kdo se o blízký východ zajímá.

20.12.2020 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Skvěle napsana detektivka. Ostatně jako vždycky. Nemohla jsem se odtrhnout. I když pár popisů bych asi zkrátila.

09.11.2019 5 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

I když tentokrát bez Jana Bezzemka udržel si autor švih a sarkasmus sobě vlastní. Apokalyptický příběh o tom, jak by to mohlo v budoucnosti vypadat.

20.02.2017 4 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Moje první kniha od Radky Trestikove. Četla se mi dobře, děj má spád a některé zvraty jsou nečekané, jiné zase až moc vyumělkované. Jako knihu o hledání smyslu života, ale hodnotím pozitivně. Pozorný čtenář si rozhodně něco odnese.

29.12.2018 4 z 5

Vikingova čarodějka Vikingova čarodějka Kelli A. Wilkins

Nenáročná fajn oddychovka. Děj má spád a vtáhne vás. Je okořeněný trochou kouzel a sexu.

27.12.2018 3 z 5

Strašidelná pohádka, kde se setkáte se skřítky a duchy, která má i vpravdě detektivní zápletku. Zajímavý nápad s morem knih i záhadným zmizením hlavní postavy. Líbil se mi popis vzniku námětů pro nové knihy.

04.12.2017

Pán draků z Mystary Pán draků z Mystary Thorarinn Gunnarsson

Dala jsem si teď delší čas od fantasy pokoj, ale v rámci výzvy na letošní rok a bodu ohledně nadpřirozených postav, jsem si vybrala tuto ságu. Bohužel musím souhlasit se čtenářem Gimlim. Po úvodním akčním úvodu se děj hrozně táhl. Obšírné popisy trávy ve stepi a stromů v lese byly dosti nudné. Na další dva díly nemám odvahu. Přitom námět je zajímavý. Mrzí mě to.

19.02.2021

Šest miliard Amerik Šest miliard Amerik Iva Pekárková

Moc se mi líbil styl, jakým je kniha napsaná. Žádné suché neosobní vyprávění a jako bonus jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí.

01.07.2019 5 z 5

Pátá hora Pátá hora Paulo Coelho

Přestože nejsem křesťanka, téma života proroka Eliáše se mi líbilo. Jako zatím všechny Coelhovy knihy je o hledání a plnění výzev. Myslím, že většina z nás si v této knize něco pro sebe najde.

27.12.2018 4 z 5