Ester71 Ester71 komentáře u knih

Domov pro Kathy Domov pro Kathy Henry Denker

Pěkné, smutné..

23.04.2017 5 z 5

Jako můry za světlem Jako můry za světlem Viktorie Veselá

Opravdu jako můry za světlem. Přestože vědí, že se popálí, stále je nebezpečné světlo láká a zraňuje.. Je až neuvěřitelné, jak se dokáže člověk ponížit.
Pro mě hodně emotivní příběhy žen, které se o charismatickou lampu, která na první pohled vypadá tak mile a bezpečně, spálí tak, že jim po zbytek života zůstanou jizvy..

12.01.2017 5 z 5

Svlékněte se, prosím! Svlékněte se, prosím! Jiří Winter

Pohodová knížka s vtipy na zpříjemnění odpoledne...

23.03.2020 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Příjemná oddechovka. Trošku předvídatelná, ale nic to neubírá na její čtivosti. Těším se na další díly...

13.11.2018 5 z 5

Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Michael Weber

Knihu už jsem jednou četla, teď jsem si ji jen připomněla - kvůli výzvě. Pro mě zajímavé čtení. I podruhé..

18.05.2018 5 z 5

Až bude smrt mou paní Až bude smrt mou paní Jan Bauer

Moc fajn a zajímavé čtení

23.03.2018 5 z 5

Tos přehnal, miláčku Tos přehnal, miláčku * antologie

Některé povídky pobavily více, některé méně. Ale všechny jsou svým způsobem zajímavé.

03.12.2017 4 z 5

Všechno mi řekni Všechno mi řekni Lisa Jackson

U této autorky jsem zvyklá na větší napětí, a tak jsem malinko zklamaná. Ale i tak se kniha četla dobře, závěr mě hodně překvapil.

14.06.2017 4 z 5

Doktorka Valérie Doktorka Valérie Gilbert Schlogel

Určitě už jsem četla napínavější detektivky, tahle byla příjemným relaxem..

13.12.2016 5 z 5

Pravdu znát nemusíš Pravdu znát nemusíš Mary Higgins Clark

Už jsem od této autorky četla lepší..

13.05.2016 3 z 5

Zloději lidí Zloději lidí Robert Crais

Kniha napínavá od začátku do konce..

08.12.2015 5 z 5

Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Silvia K.

Nesoudím hlavní hrdinku, vlastně je mi jí líto. Občas rozum zůstává stát nad jejími názory a rozhodnutími, ale i takoví lidé jsou mezi námi. Každopádně doufám , že už je z nejhoršího venku a žije spokojeným životem. Násilí nechápu - v žádné formě,( možná proto, že jsem ho zažila sama na vlastní kůži), o to víc na mě kniha zapůsobila. Za mě dobré čtení..

06.11.2015 4 z 5