Ester71 Ester71 komentáře u knih

Večeře v horách Večeře v horách Sandra Brown

Knížka na jeden večer - nenáročná oddechovka..

11.03.2016 5 z 5

Umřel jsem v sobotu Umřel jsem v sobotu Josef Formánek

Knížka se mi moc líbila, dokonce jsem si udělala přesčas v práci, protože jsem se od ní nemohla odtrhnout..
Od Formánka jsem četla všechno, co napsal, a zatím se mi líbily všechny knihy..

11.01.2016 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Ze začátku mi kniha přišla hodně vtipná, ale se stále se opakujícími vtipy mě malinko přestávala bavit. Mým oblíbeným žánrem jsou thrillery, tato knížka byla pro oddych. Doporučuji těm, co si chtějí odpočinout a vypnout..

18.12.2015 4 z 5

K čemu ženy mají muže K čemu ženy mají muže René Melichar

I obyčejný život se dá popsat vtipně a s nadhledem - v tomto případě se to povedlo.. Příjemný relax..

18.12.2015 5 z 5

Zloději lidí Zloději lidí Robert Crais

Kniha napínavá od začátku do konce..

08.12.2015 5 z 5

Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Silvia K.

Nesoudím hlavní hrdinku, vlastně je mi jí líto. Občas rozum zůstává stát nad jejími názory a rozhodnutími, ale i takoví lidé jsou mezi námi. Každopádně doufám , že už je z nejhoršího venku a žije spokojeným životem. Násilí nechápu - v žádné formě,( možná proto, že jsem ho zažila sama na vlastní kůži), o to víc na mě kniha zapůsobila. Za mě dobré čtení..

06.11.2015 4 z 5

Adopce Adopce Henry Denker

Knihu jsem přečetla jedním dechem, oko nezůstalo suché..
Od Henryho Denkera už jsem přečetla více knih, žádná nezklamala.

13.10.2015 5 z 5

Nano Nano Robin Cook

U Cooka jsem byla zvyklá na větší napětí, tato kniha byla pro mě takový slabý odvar. Ale určitě mě to od dalších Cookovek neodradí.
Otevřený konec slibuje pokračování, tak jsem zvědavá.

16.09.2015 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Byla to má první kniha od tohoto autora a jedním slovem - skvělé.

20.08.2015 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Z počátku jsem se do knihy nemohla začíst a ke konci jsem se zase od ní nemohla odtrhnout..

20.08.2015 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Příběh zajímavý od začátku až do konce, přečetla jsem ho skoro jedním dechem.
Už jsem pár knížek od tohoto autora přečetla a zatím nezklamal..

20.08.2015 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Knížku jsem přečetla skoro jedním dechem a moc se mi líbila. Mám ráda tenhle typ humoru a po pár thrillerech skvělá oddechovka.

27.03.2015 4 z 5