Eruname Eruname komentáře u knih

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Tuto knihu chci doporučit. Celou dobu mě děj bavil a ani jsem nedokázala přestat číst. Je to velmi dobře napsaná kniha, která je určena spíš pro mladší čtenáře, ale bavit to může i dospělé.

10.06.2021 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Třetí díl se mi zatím líbil nejvíc ze série. Kniha mě často pobavila a nedokázala jsem přestat číst. V příběhu byl vcelku často i Cassian, který se stal mou oblíbenou postavou.

15.01.2022 5 z 5

Charlie - kotě, které zachránilo život Charlie - kotě, které zachránilo život Sheila Norton

Opět krásná kniha. Četla jsem i první díl a jak říkám, většinou jsou nejlepší pouze první díly. Tady je ale výjimka, příběh je stejně skvělý jako první kniha. Člověk nemůže ani přestat číst. Moc doporučuji.

01.01.2021 5 z 5

Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Sheila Norton

Dostala jsem ji v loni k Vánocům. Netušila jsem jak krásný příběh se v této knížce skrývá. Kniha dokáže u čtenáře manipulovat s emocemi. Knihu jsem četla v jednom kuse se svým kocourkem Mufíkem.
Když jsme si jednoho dne šli pro kocourka do útulku, hned jak jsem ho spatřila, jsem věděla, že se bude jmenovat Oliver.
Knihu velmi doporučuji.

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Jako první jsem viděla film, který mě velmi uchvátil. Proto jsem se rozhodla, že si přečtu i knihu. Kniha mi i přes to, že jsem viděla film, přišla napínavá. Nikdy jsem knihu nečetla doma, ale pouze v přírodě a myslím si, že kvůli tomu jsem se cítila více v příběhu. Líbilo se mi, že se v knize bylo i jinačí nářečí Placerů. Vřele knihu doporučuji.

03.02.2022 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

V druhém díle se už více rozjel děj. Konečně se více podíváme na Noční dvůr, který se mi líbí víc, než dvůr Jarní. Kniha se mi opět moc líbila.

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Knihu jsem začala číst a hned mě vtáhla do děje. Moc se mi líbila a musím říct, že už patří mezi mé oblíbené knihy :)

15.01.2022 5 z 5

Neoficiální průvodce Harry Potterem Neoficiální průvodce Harry Potterem Ellie Down

Mám ráda vše, co se Harryho Pottera týká. V knížce je dost zajímavostí. Moc doporučuji :)