Enny4 Enny4 komentáře u knih

Láska k nepříteli Láska k nepříteli Suzanne Enoch

Za mě super knížka, líbila se mi více než první díl.

22.11.2017 5 z 5

Dareba Dareba Johanna Lindsey

Knižku jsem měla rozečtenou a moc se mi nechtělo ji dočíst. Nakonec to nebylo tak "hrozné" ale moc mě neberou příběhy o špehování a intrikách.

20.11.2017 4 z 5

Ukradené srdce Ukradené srdce Adele Ashworth

Knížka se mi líbila, tak jako všechny ostatní knížky od autorky.

09.11.2017 5 z 5

Co si počít s vévodou Co si počít s vévodou Sally MacKenzie

Knížka mě moc nebavila, příběh o prokletém vévodovi který celou dobu věří svému prokletí, proto se nechce ženit, který si na konci knihy uvědomí, že ho zachrání jen láska Catherine... No fakt nic moc, dávám 3 hvězdičky, od autorky jsem už četla lepší knížky ze série Nahá šlechta

05.11.2017 3 z 5

Láska přes oceán Láska přes oceán Jackie Ivie

Moc krásný příběh o lásce mezi šlechticem a neurozenou Constant. Přečetla jsem knihu jedním dechem. Constant najde těžce raněného Kamerona a stará se o něho. Vznikne mezi nimi velmi silné pouto a vášnivá láska o kterou musí oba těžce bojovat. Jen ten konec se mi moc nezdá reálný to aby se z chudé farmářské dcery nakonec stala princezna:) A také to že Constant uměla španělsky a francouzsky (kde na to vzala čas když tak těžce dřela za celou rodinu) :) :) Ale jinak knihu doporučuji, moc se mi líbila a za mě je to zatím nejhezčí knížka kterou jsem od této autorky četla a dávám 5 hvězdiček

26.10.2017 5 z 5

Náhodně hraběnkou Náhodně hraběnkou Valerie Bowman

Pokračování knížky Nečekaně vévodkyní se mi také líbilo, těšila jsem jak dopadne láska Cass a Juliana a kniha mě nezklamala. Dívky a jejich nápady nemají chybu. Hezký příběh, doporučuji

23.10.2017 5 z 5

Nečekaně vévodkyní Nečekaně vévodkyní Valerie Bowman

Hezká knížka u které jsem se pobavila. Lucy je dívka co na srdci to na jazyku, tak ta nemá chybu:) Všechny tři dívky se mi líbili, ty jejich nápady. Tato kniha se mi líbila víc než knížka Náhodně hraběnkou na kterou jsem se těšila. Byla jsem zvědavá jak to dopadne s Cass a Julianem. Obě knížky doporučuju:)

23.10.2017 5 z 5

Králův mstitel Králův mstitel Kathleen Harrington

Hezký příběh, hlavní hrdinka je ale naivní dítě, Rory s ní musí mít svatou trpělivost. Škoda že není pokračování knihy o jeho bratrech, ti se mi moc líbili:)

14.10.2017 5 z 5

Jeho žena Jeho žena Diana Cosby

Tento druhý díl se mi líbil, Isabel obětovala lásku pro záchranu rodiny. Duncan se ji snaží nenávidět přestože ji stále miluje - láska je ovšem silnější než nenávist :) Líbí se mi, že knihy na sebe navazují, že všichni tři bratři drží při sobě a každý si najde svou lásku.

06.10.2017 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Adele Ashworth

Příběh se mi líbil, další krásná knížka od této autorky.

25.09.2017 5 z 5

Válečník z Vysočiny Válečník z Vysočiny Hannah Howell

Daší skvělá knížka ...z Vysočiny :)

25.09.2017 5 z 5

V zajetí lásky V zajetí lásky Diana Cosby

Hezká kniha, první díl o Alexanderovi, který unesl Nicholu kvůli výkupnému a nakonec se zamiloval :) Všechny tři díly o těchto bratrech (Skotech) a jejich příběhy lásky jsou super:)

24.09.2017 5 z 5

Milostný karneval Milostný karneval Sophia James

Hezký příběh, přečetla jsem jedním dechem :)

22.09.2017 5 z 5

Řekni, že mě miluješ Řekni, že mě miluješ Johanna Lindsey

Moc hezký příběh, o hvězdičku méně dávám za hrozný obal knihy :)

20.09.2017 4 z 5

Miluj mě navždy Miluj mě navždy Johanna Lindsey

Líbilo :) Musela jsem se nejprve vrátit k prvnímu dílu který jsem zatím neměla přečtený, abych nejprve pochopila lásku Lachlana ke krásné Megan. Začal mi být sympatičtější až když se konečně zamiloval do Kimberly . O hvězdičku méně dávám pouze za hrozný obal knihy - ten mi k příběhu vůbec neseděl:)

20.09.2017 4 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Johanna Lindsey

Byl to pro mě celkem zvláštní příběh, to čekání na to až se projeví "zuřivost" Lincolna:)
Zato strýcové Melissy a jejich potřeba ji chránit (např. poslat Lincolna do Číny) to jsem se opravdu pobavila:)

19.09.2017 4 z 5

Tebe chci milovat Tebe chci milovat Johanna Lindsey

Tato kniha mě moc neuchvátila, hlavní hrdinka mi přišla mi moc hádavá, vypočítavá hlavně naivní. No s Devlinem se k sobě hodí, oba jsou tvrdohlaví mezci :) Ale jinak příběh celkem ušel...Pro mě to byla zatím nejslabší kniha od autorky.

16.09.2017 3 z 5

Zimní romance Zimní romance Stephanie Laurens (p)

Knížka se mi moc líbila. Mladí Cynsterové jsou super a je zde i lehce nastíněn budoucí muž pro Lucillu, tajemný Thomas. Takže jak se to bude vyvíjet dál...těším se na jejich budoucí příběh. Jinak láska vychovatelů Claire a Daniela byla pro mě spíše takový vedlejší příběh, víc mě bavili ti mladí rošťáci:)

15.09.2017 5 z 5

Zkrocení markýze z Raventhorne Zkrocení markýze z Raventhorne Stephanie Laurens (p)

Knížka se mi líbila, myslela jsem že tím série končí ale přímo na ni navazuje další kniha Zimní romance o nejmadší generaci Cynsterových. Takže super...

14.09.2017 5 z 5

Omyl statného Skota Omyl statného Skota Gayle Callen

Knížka se mi líbila, hlavní hrdina je statný Skot který si jde za vlastním cílem. Unese si nevěstu přestože mu celou dobu tvrdí že není ta pravá. On ale neslyší, nevidí,protože nevěsta se mu zalíbí na první pohled. Hlavní postavy by mohly být trochu více popsané, ale jinak hezký příběh. Těším se na pokračování o jeho sestře Maggie v knížce Ženich v kiltu.

14.09.2017 5 z 5