Ena Ena komentáře u knih

Dr. Máma: Zpověď pediatričky prvorodičky Dr. Máma: Zpověď pediatričky prvorodičky Klára Sekyrová

Skvělé pro čerstvé maminky,nejen že se v příbězích často poznají,ale získají i spoustu dobrých rad a klid na duši, že to stejné prožívá každá maminka.

21.12.2022 5 z 5

Neznámy Kimi Räikkönen Neznámy Kimi Räikkönen Kari Hotakainen

Skvělá kniha pro fanoušky tohoto jezdce, díky jeho spolupráci na knize se dozví mnoho věcí pod povrchem.

28.11.2020 4 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Knihu jsem si pořídila na základě hodnocení tady na databázi. Prolog mne svým časovým skokem bez nějaké souvislosti mále odradil, ale následně mne kniha naprosto pohltila. Příběh má zajímavou zápletku i hloubku, kterou zpočátku rozhodně neočekáváte.

03.11.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Milá,čtivá a vtipná jednohubka pro knihomoly. Slupnete jedním dechem.

09.05.2020 4 z 5

Přepišme pravidla úspěchu Přepišme pravidla úspěchu Ivanka Trump

Nemůžu si pomoc,ale kniha se třeba s knihou Sheryl Sandberg-Opřete se do toho nedá vůbec srovnávat.Ať vemu obsah knihy nebo styl psaní.

24.11.2018 3 z 5

Tvůj perfektní rok Tvůj perfektní rok Charlotte Lucas

Jedná z mála knih, která si mne nezískala díky poutavému stylu psaní jenž by čtenáře vtáhl do děje,ale čirou zajímavostí nejen příběhu,ale také formou-strukturou vystavění příběhu samotného.

01.06.2018 3 z 5

Bez pravidel Bez pravidel Lauren Weisberger

Stejně jako předchozí knihy od autorky je i tato poutavým odpočinkovým čtením se skvělým stylem psaní a schopností čtenářku vtáhnout do děje.

13.03.2017 4 z 5

Tý potvoře to nedaruju Tý potvoře to nedaruju Jo Piazza

Kniha má poutavý styl psaní, zajímavé téma z oblasti módy,ale příběh byl nejdříve zdlouhavý,furt to samé dokola a pak najednou nabyl rychlý spád a byl konec. Jako oddechovou knihu,ale vřele doporučuji.

24.07.2016 3 z 5

Díky za vzpomínky Díky za vzpomínky Cecelia Ahern

Od autorky jsem již četla více knih, ale tahle patří spíše k těm slabším. Začátek knihy se rozvíjel pomalu, chyběl mu šmrnc, pak jakoby dosáhla autorka vrcholu, když hlavní hrdinka děkovala svému zachránci a následoval pád k zbytečně komplikovanému, nezáživnému konci. Po celou dobu četby jsem se nemohla zbavit dojmu, že hlavním zápletkou knihy byla snaha autorky o co nejvíce stránek, aby splnila požadovaný objem a ani trefné pasáže s tatínkem to nezachránily.

27.08.2015 2 z 5

Přiznám se, že první jsem pro jednou viděla film. Od kamarádky jsem dostala tip, že s knihou se to nedá srovnávat, což jsem jí ráda uvěřila ( popravdě vždy je lepší knižní předloha!!). První stránky jsem byla nervózní, protože mne příběh ne a ne zaujmout... Teď jsem v polovině a nemůžu se od knihy odtrhnout. Za mne plný počet!!

09.02.2015 5 z 5

Druhý dech a Ďábel strážný Druhý dech a Ďábel strážný Philippe Pozzo di Borgo

skvělá kniha, určitě bych ji doporučila k přečtení

31.01.2015 5 z 5

Zrození moderní ženy : Evropa 1789–1918 Zrození moderní ženy : Evropa 1789–1918 Lynn Abrams

skvělá kniha popisující postavení ženy v daném období z mnoha stran

31.01.2015 5 z 5