Ema007 Ema007 komentáře u knih

Katy Katy Jacqueline Wilson

Tohle je rozhodně skvělá knížka! Ze začátku mne to moc nebavilo, ale tak od třicáté strany to bylo opravdu super. Přesto že to skončilo špaťně, mi to tak nakonec ani moc nepřišlo. Rozhodně doporučuji! :)

04.09.2016 5 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Úžasná knížka, jednoznačně doporučuju!

15.08.2016 5 z 5

Nejlepší kamarádky Nejlepší kamarádky Jacqueline Wilson

Knížka byla dobrá. :) Jenom jsem úplně nesnášela Alicinu novou kamarádku. Přišlo mi, že už se vůbec nebaví s Gemmou a bylo mi jí trochu líto.

Projekt Loty Projekt Loty Jacqueline Wilson

Kniha se líbila. Byla to vůbec moje první kniha od J.W. a přečetla jsem ji několikrát. :)

Půlnoc Půlnoc Jacqueline Wilson

Kniha se mi sice moc loíbila, ale přišlo mi že na konci se Violet smířila s Willem až moc snadno a bylo hned všechno zase v pohodě, všichni byly šťastní a tak, což se mi teda moc nezdálo. Jinak to ale byla moc pěkně napsaná knížka a byla dobrá.

Anděl Vicky Anděl Vicky Jacqueline Wilson

Tuhle knížku upřímě řečeno nesnáším. Je krásně napsaná a vůbec, ale Vicky mi přijde strašně protivná a nesnáším ji. Autorka to moc hezky napsala a jí jsem se úplně vcítila do role Jade, ale připadalo mi hrozně hloupé že so od Vicky nechává tak komandovat.

12.07.2016 4 z 5

Holka z popelnice Holka z popelnice Jacqueline Wilson

Tahle knížka je asi nejlepší z těch co jsem od J.W. četla. Je sice dost smutná a dokonce jsem u ní i brečela, ale to na ní bylo fajn. Mě se moc líbila, ale pokud nemáte rádi smutné knížky, tak ji radši nečtěte.

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Tahle knížka se mi moc líbila, ale na konci mi to přišlo už trošku moc smutné. Zas tak smutné jsem to nečekala...
Ale rozhodně je to dobrá knížka a doporujčuju si ji přečíst! :)

Časový paradox Časový paradox Eoin Colfer

Tohle byl jednoznačně můj nejoblíbenější díl Artemise Fowla! Skvělá knížka :)

01.07.2016 5 z 5

Stratená kolónia Stratená kolónia Eoin Colfer

Musím přiznat, že ze začátku mě tahle knížka moc nebavila, ale tak po sté stránce jsem se do ní opravdu začetla. Moc se mi líbil ten konec! :)

29.06.2016 5 z 5

Věčná šifra Věčná šifra Eoin Colfer

S prvních tří dílů Artemise Fowla se mi tahle knížka líbila rozhodně nejvíc. :) Dobře se četla, byla vtipná a Myrta s Artemisem už se v ní taky docela kamarádí...

29.06.2016 5 z 5