Elulilinka1 Elulilinka1 komentáře u knih

Lenka a dva kluci Lenka a dva kluci Václav Čtvrtek (p)

Hezká knížka, ve druhé třídě snad má nejoblíbenější. Četla jsem ji několikrát.

Chumelení Chumelení Jiří Kahoun

Tuto velice povedenou knihu od J. Kahouna jsem dostala na Vánoce a musím říct, že to byl můj nejlepší dárek toho roku. Hned na 1. Svátek vánoční jsem ji přečetla a velice pohodově mě naladila.

Válečníkův úkryt Válečníkův úkryt Dan Jolley

Hezoučká kniha. Ilustrace se mi líbily, ale čekala jsem teda šťastnější konec, po úmorném ploužení Šedopruha s Millie.

27.04.2017 5 z 5

Zorka na prázdninách Zorka na prázdninách Fringilla (p)

Hezký příběh v čtivém provedení. Na knížce se mi nejvíce líbily unášející popisy okolní krajiny a přírody. Dávám pět hvězdiček!

New York - Vše co chceš vědět New York - Vše co chceš vědět Klay Lamprell

Zajímavá kniha, ve které se dočtete spoustu zajímavostí o NEW YORKu a nechybí ani pěkné ilustrace.

Deník mimoňky 1-5 (box) Deník mimoňky 1-5 (box) Rachel Renée Russell

Rachel Renée Russellová mě velice příjemně potěšila sérií Deníků MIMOŇKY, které jsou mimochodem úplně božský a na můj vkus strašně povedený. Přečetla jsem zatím prvních pět dílů, ale rozhodně si nenechám ujít další její knihy. I na počet stránek se čtou bleskově díky nádherným ilustracím a psaní formou deníčku. Všem holkám vřele doporučuji!

Uličnice Dotty Uličnice Dotty Jenny Dale

Výborná kniha o cílevědomosti a kamarádství. Doporučuji přečíst. Tato kniha je prostě NEJ.

25.04.2017 5 z 5

Garpíškoviny aneb Bibi a čtyři kočky Garpíškoviny aneb Bibi a čtyři kočky Barbara Nesvadbová

Velice čtivá knížka plná ilustrací. Vtipně psaná a takové já mám ráda. Příběhy domácích mazlíčků jsou vždy legrační a čtenářům všech věkových kategorií vykouzlí úsměv na rtech.
Dávám pět hvězdiček!

Děvčátko z divočiny Děvčátko z divočiny Věra Řeháčková

I přes otevřený konec jsem knihu velice zhltla a určitě si přečtu její pokračování s názvem TAJEMNO KOLEM DĚVČÁTKA Z DIVOČINY.

23.04.2017 5 z 5

WWW.trápení WWW.trápení Jacqueline Wilson

Kniha byla hezky psaná a moc se mi líbilo, že každý zprvu závažný problém se později vyřešil. Ilustrace a děj se velice povedly.

23.04.2017 5 z 5

Přežít Přežít Jacqueline Wilson

Kniha je pro mladší čtenáře, ale i tak se dá číst. J. Wilsonová jinak píše moc hezky.

22.04.2017 5 z 5

Pětka opět v akci Pětka opět v akci Enid Blyton

Kniha byla velice hezky napsaná a jsem ráda, že jsem si ji přečetla.

22.04.2017 5 z 5

Cukrová vata Cukrová vata Jacqueline Wilson

Moc hezká knížka . Jacqueline je vynikající spisovatelka a její knížky jsou fenomenální a strašně citlivě psané. Na její styl písma jsem si tak zvykla, že když čtu jinou knihu než od ní přijde mi ......... nó, prostě jiná.

21.04.2017 5 z 5

2x tajemství – Tajemství spálené chaty / Tajemství ztracené kočky 2x tajemství – Tajemství spálené chaty / Tajemství ztracené kočky Enid Blyton

Obě knihy jsem četla a moc se mi obě líbily. Knihy Enid Blyton překypují dobrodružstvím a týmovou prácí. Doporučuji čtenářům od deseti let.

21.04.2017 5 z 5