Ellienkaa Ellienkaa komentáře u knih

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Já se omlouvám, ale potom co první díl měl otevřený konec, koupila jsem si druhý díl. Toho tak lituju. Každou stránku jsem se musela přemlouvat ať pokračuju. Bylo to doost protahováný, na nikoho jsem ani tak nezměnila názor jako v prvním díle. Třeba je to tím, že kniha už není pro mě.

27.08.2023 3 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Knížku jsem přečetla za den, četla se na jeden nádech. Úplně jsem si pohltila. Margot mi taky vadila, Josh teda taky:D Naopak milovala jsem Kitty, Petera hlavní hrdinku samozřejmě taky. Film jsem teda neviděla, ale knižní podání, je podle ostatních lepší.

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Začala bych vzledem knihy, obálka naprosto šílená, příběh byl hezký, za mě teda klasický hate to love, ale kdyby byla hezčí obálka, tak kniha je top! Je tedy pravda, že příběh byl táhlý, ale bavila mě každá stránka. Teda Miu bych teda někdy fakt propleskala...

27.08.2023 4 z 5

První První Kiera Cass

Konečně po druhém dílu jsem si selekci oblíbila, druhý díl byl docela oprus a selekce se mi docela zhnusila. třetí díl byl 100% nejlepší! Konec vše napraví, Maxonuv otec mě štval nejvíc, konec mě teda dost překvapil a dostal, ještě teď se z toho dostávám. Pro někoho dopadne selekce dobře pro někoho ne. Za mě teda dobře ale něco mě tam zamrzilo kort smrt královny a Celesty. Ale ze smrti krále jsem byla nadšená Třetí díl vše napraví,a mě se krásně četl a stránky rychle ubývaly

Elita Elita Kiera Cass

Musím zde souhlasit, po selekci byla Elita nudnější, America- stále neví co chce, prvně je rozhodnutá zůstat a bojovat o Maxona a druhý den je v ,,depkách" Aspen- to snad nemusím ani komentovat, pro mě je zaporak! v selekci to Americe přál a teď když má ráda Maxona je naštvaný. Maxon není špatný ani nejlepší, první díl byl prostě lepší

27.08.2023 2 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Upřímně přemýšlím celou dobu jestli má větší city America/Mer k Aspenovi nebo Maxonovi zároveň America tvrdí že k Maxonovi nic necítí , ale kdykoliv ho vidí s každou ze 35 dívek tak žárlí. Zároveň se mi moc líbilo , že se America nechová ke svým komorním tak jako ostatní, ale dalo by se říct že se k nim chová jako jejich kamarádka. Dost mě štval i Aspen, původně se totiž s Americou rozešel a následně k ní tajně večer chodí a dělá jakoby se nic nestalo. Taky mě štve jak Celesta ji záviděla ty šaty a nebudu spoilerovat a také pak udělala to co udělala. Knihu jsem přečetla rychle, ikdyz to bylo napínavé. Knihu doporučuji všem

Můj nejhorší školní rok Můj nejhorší školní rok James Patterson

Nejlepší knížka! Vystihuje, doporučuji pro náctileté, určitě se v tom najdou

16.10.2022 5 z 5

Život na trampolíně Život na trampolíně Frances Whiting

Přečetla jsem tuto knihu, a je super, krásný dojemný příběh ale ze začátku byla kniha úplně bez děje.. Ale jinak je 6/10

16.10.2022 3 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Je logický že kniha je pro dívky ve věku 12-13 i míň než takže když vám je 20let tak je jasné že vás nezaujme a přijde mi škoda jí kvůli tomu dávat negativní hodnocení... Já tuto knihu úplně zbožňuju, je skvělá autorku vůbec neznám ale rozhodně jí můžu doporučit teď je na knihobot od 9-12,- každé⭐⭐⭐⭐⭐/5

04.04.2022