Ella161 Ella161 komentáře u knih

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Nejdříve jsem knihu odložila, protože ten začátek mi nedával absolutní smysl a nebavilo mě to. Pak mi jedna holčina doporučila, ať tomu dám šanci a já jsem ráda, že jsem jí poslechla. Knihu jsem nemohla odložit! Pokud čekáte nějaký hloubavý děj, tak tady ho nenajdete. Jde vlastně jen o erotiku, která je tam popsaná fakt pěkně a asi se v tomhle žánru řadí mezi autorky, které nepíšou zbytečně dlouhé pasáže a my musíme čekat, než tam ta erotika nastane. Jak říkám, jde vyloženě o tu erotiku a žádný větší děj. Moc jsem si oblíbila Laylu a těším se na Omegu, což je její příběh????❤️

20.06.2020 3 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

To teda. Právě jsem knihu přečetla a musím se přiznat, že jsem tak trochu rozplocená. Łukasze jsem si vůbec neoblíbila. Necítila jsem k němu žádné sympatie. Až na pár vyjímek se choval jako kretén. Jako vážně? Copak nezná slovo „důvěra” ? Opravdu by Kingu znásilnil, kdyby se nebránila? S takovým chlapem bych žít nechtěla. Bála bych se, co mi udělá, až bude naštvaný. Uznávám, v nějakých chvilkách se choval hezky, to mu musím nechat a přičíst k dobru. Kingu jsem si oblíbila už díky anotaci. Hodně jsem se v jejím temperamentu poznávala. Je milující a věrná. Zábavná i tvrdohlavá. Obětavá či oddaná. Upřímně si myslím, že si zasloužila mnohem více než Łukasze. V neposlední řadě se chci zmínit i o Šedivákovy. Vím, že v knize hrál záporka. Avšak já si ho oblíbila. Jasně. Napáchal spoustu špatností, ale záleželo mu na určitých osobách. V knize bylo jasně vidět, že má sestru rád a chránil ji. Neublížil by jí, kdyby to nepotřeboval ke klíčovým situacím. Můžeme si všimnout, že se k ní choval s úctou a tolerancí, než k ostatním. Kniha jako celek se mi líbila. Je to sice něco jiného než čtu, ale bavilo mě to. Kdyby tedy záleželo na mém názoru, tak příběh doporučím❤️

19.05.2020 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Tahle kniha je moje nejoblíbenější od autorky! Doporučuji

18.05.2020 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Moc mi autorčin styl nevyhovuje.

18.05.2020 2 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Taková příjemná oddechovka☺️

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Super kniha❤️

Niky Niky Zuzana Ryšavá

Tuhle knihu absolutně miluju! Autorku mám moc ráda a její knihy jsou moc čtivé. Nicméně Niky je moje nejoblíbenější. Vlastně je to kniha, která mě přivedla ke čtení a tudíž je pro mě moc důležitá. Už jsem jí přečetla 9x a to nepřeháním. Vždycky mě správně naladí na léto a mám chuť si zajet do Brna a všechny zmiňované místa v knize okouknout. Každopádně k ději. Martina jsem měla už od prvního popisu ráda. S Niky se perfektně doplňují a miluji jejich příběh. Jejich slovní přestřelky, hádky, pošťuchování a společné chvilky, jsou nezapomenutelné. Opravdu nemám knize co vytknout. Doporučuji!

06.05.2020 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Přečetla jsem jen něco málo přes 100 stran a knihu jsem odložila. Nemám ráda, když nechávám knihy nedočtené, ale tady nemohu jinak. Alexa mi vůbec nesedla. Chovala se jako hloupá naivka, která se hned do někoho zamiluje. Caine byl typický chlap. Toho jsem si docela oblíbila a kdyby kniha byla z jeho pohledu, tak bych jí určitě dočetla a dostala by větší hodnocení. Za mě nedoporučuji, ale chápu, že se někomu líbí. Třeba jí dám šanci za pár měsíců, ale zatím jí odkládám.

05.05.2020

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Dobře. Právě jsem dočetla knihu a moje emoce jsou tak trochu rozvířené. Ta nejdůležitější věc- už teď mi všechny postavy strašně chybí. Obě knihy jsem si moc užila a je mi líto, že už to končí. Jsem ráda, že Jake se stal lepší verzí sama sebe. Je vidět, jak moc Tru miluju a bože, všechny ty emoce, když měla Tru nehodu? Nikoho nepřekvapí, že jsem plakala. Jinak to totiž ani nešlo. Jsem ráda, že všechno dopadlo skvěle. To hlavní jsem psala už u první knihy, takže se tady nechci moc opakovat. Jen bych ráda podotkla, že Tru je opravdu moc žárlivá (stejně tak i Jake), ale můžu se jí divit? Já bych nejspíš nezvládla žít se slavným chlapem. Ty fanynky by mě opravdu štvaly. Hlavně když ví, že je zadaný a stále to zkouší? Co je tohle za ženský? Taky mám svého idola, platonickou lásku, z dětství. Snad jako každý. Naštvalo mě, že je zadaný, ale přála a stále mu ten vztah přeji. Nikdy by mě nenapadlo, že bych někomu měla přebrat zadaného kluka. Tyhle holky jsou opravdu hloupé. Všichni víme, že když se chlap opije, stačí málo a jeho život je druhý den zničený. Chlapi skoro pořád myslí na sex a když k tomu přidáte alkohol... Ovšem že jsou ale někteří chlapi hnusní a svoje přítelkyně podvádějí. To tady ale nebudu řešit, jelikož je to dlouhé téma, který nemá žádné řešení.Každopádně se s tímhle příběhem loučím a jsem si jistá, že se k němu ještě vrátím. Doporučuji!

03.05.2020 5 z 5