Eliška680 Eliška680 komentáře u knih

Detoxikuj život Detoxikuj život Barbora Englischová

Velmi čtivá knížka, ke které se budu vracet. Mnoho témat k zamyšlení. Děkuji

21.01.2022 5 z 5

Srdcem k novému životu Srdcem k novému životu Lenka Fuentes

Knížku jsem si půjčila od kolegyně z práce. Na úvod musím napsat, že minulou knihu od autorky jsem nedočetla, byť mám tento žánr velmi ráda, ale přišlo mi, že autorka jen opsala "moudra a inspirující citáty" z jiných knih nebo google a zapasovala je do příběhu na ostrov Bali. Proto jsem byla zvědavá na druhé autorčino dílo. Chtěla jsem ji dát šanci. Knížka - sešit, nemá ani 50 stránek a má být průvodcem a rádcem po celý rok. Moudra stále stejná... Na knížce hodnotím kladně obálku a ilustrace.

06.01.2022 odpad!

Kniha radosti Kniha radosti Douglas Carlton Abrams

Kniha ke které se budu vracet.

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Jedním slovem strhující. Nadělil mi ji Ježíšek a tak jsem si o Vánocích poplakala. Krásný příběh "obyčejných lidí"

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Jako vždy perfektní dílo. Knížka se opět četla jedním dechem a příběh byl mrazivý.

Poznej svůj cíl Poznej svůj cíl Zdeňka Jordánová

Děkuji za další krásnou knížku. Poutavé a naučné čtení.

30.05.2021 5 z 5

Souvislosti Souvislosti Zdeňka Jordánová

Tohle byla úplně moje první knížka, kterou jsem od autorky četla a přečetla jsem ji jedním dechem. Krásné příběhy.

30.05.2021 5 z 5

Záměr Záměr Zdeňka Jordánová

Zajímavá knížka. Určitě doporučuji

30.05.2021 3 z 5

Svět bez stížností Svět bez stížností Will Bowen

Knížka se mi líbila, dočetla jsem ji, ale chvílemi mě i nebavila. Když se autor stále opakoval s frázemi.

09.05.2021 4 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Po celou dobu čtení jsem se bavila. Krásná knížka. Doporučuji

Světlonoška Světlonoška Terezie Theimerová

Knížka je nádherná, ráda se k ní vracím. Moc doporučuji

09.05.2021 5 z 5

Láska, vztahy a přátelství Láska, vztahy a přátelství Don Miguel Ruiz (p)

Opět, jako čtyři dohody, super knížka

09.05.2021 5 z 5

Úžasná knížka, ke které se stále vracím.

Poslední kolébka Poslední kolébka Lenka Fuentes

Moc ráda čtu motivační knížky, ale tuto knihu jsem ani celou nedočetla. Zdálo se mi, jako by si autorka vypůjčila citáty z jiných úspěšnějších knih a jen je zapasovala do jiného prostředí, mezi jiné postavy a děj... Takových knížek je na trhu spousta.

30.04.2021 odpad!