Eliška063 Eliška063 komentáře u knih

Nikdy nepovím Nikdy nepovím Casey Kelleher

Kniha předčila moje očekávání.
Neuvěřitelný příběh, nepředvídatelný konec, prolínání přítomnosti s minulostí velmi dobře zpracované.

28.10.2023 5 z 5

Gobi Gobi Dion Leonard

Nádherný, dojemný příběh o odvaze, věrnosti a ochotě pomoci.
Vše velice pěkně popsané a vysvětlené, kniha se četla opravdu dobře.
Knihu doporučuji všem, kteří mají rádi dobrodružství a příběhy se zvířaty.

13.10.2023 5 z 5

Šalvěj a Meruňka Šalvěj a Meruňka Jana Musálková Jeckelová

Velice krásná kniha. Nejen že čtení této knihy může být takové milé odreagování od dnešního světa, ale také donutí člověka zamyslet se a vzít si nějaké ponaučení. Doporučuji

05.08.2023 5 z 5

Nic není nemožné Nic není nemožné Alex Donovici

Milý pohádkový příběh o podpoře, přátelství a o tom, že je důležité se nevzdávat.
V knize jsou navíc krásné ilustrace a příběh pohladí u srdíčka. Doporučuji :)

30.06.2023 5 z 5

Kateřina v říši kimči Kateřina v říši kimči Kateřina Kang

Skvělá kniha plná zajímavostí s pěknými ilustracemi. Velmi dobře se četla, určitě doporučuji.

30.06.2023 5 z 5

Dívka ze země Venku 1 Dívka ze země Venku 1 Nagabe

První díl se mi velmi líbil, jsem zvědavá na pokračování.

Sbohem, má růžová zahrado. 1 Sbohem, má růžová zahrado. 1 Dr. Pepperco

Když jsem se o této knize dozvěděla, hned mě lákalo si ji přečíst. A dobře jsem udělala - kniha mě velmi bavila, velice pěkně napsaný příběh z této doby. Těším se na druhý díl.

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Milá kniha, téma přínosné, ilustrace jsou velmi pěkné. Celkově je kniha velmi čtivá.

Sněhová sestřička Sněhová sestřička Maja Lunde

Krásný, dojemný příběh. Je výborně napsaný a je doprovázen pěknými ilustracemi. Doporučuji

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Velice pěkný a zajímavý příběh, který donutí k zamyšlení. Kniha je čtivá, velmi pěkně napsaná. Doporučuji

12.02.2023 5 z 5

Svoboda v práci Svoboda v práci Isaac Getz

Výborná kniha, která otevře oči.

01.04.2022 5 z 5

Věštby podle zvěrokruhu Věštby podle zvěrokruhu Alice Ekrek

Z knihy jsem nadšená, splnila moje očekávání. Nabízí spoustu zajímavých informací a myslím si, že určitě stojí za přečtení.

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Krásná kniha, která mě opravdu oslovila. Působivý příběh, čtivý, pěkně napsaný. Určitě doporučuji přečíst.

Staneš se mou další ženou Staneš se mou další ženou Hera Lind

Kniha mě opravdu zaujala, četla se mi velmi dobře, příběh je zajímavý a pěkně napsaný. Doporučuji