Gobi

Gobi https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519201/gobiVAAV3T-J27-.jpg 5 10 4

Pravdivý příběh malé fenky s opravdu velkým srdcem Skutečný příběh o australském ultramaratonském běžci a malé fence, kteří uprostřed pouště Gobi navážou nerozlučné přátelství, jež jim oběma navždy změní život. Gobi je kouzelné vyprávění o ostříleném ultramaratonském běžci Dionu Leonardovi, který během 250kilometrového závodu v čínské poušti Gobi potká toulavou fenku. Tento roztomilý pejsek je navzdory svému malému vzrůstu neobyčejně odvážný a akční. Po Dionově boku nakonec uběhne neuvěřitelných 124 kilometrů v horách Ťan-Šan a přes obří písečné duny. Ale než se Dionovi podaří ji odvézt k sobě domů, fenka se ztratí v ulicích rušného čínského velkoměsta…... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata
Vydáno: , CPress

Finding Gobi , 2017

essene
včera 5 z 5

Moc pěkné)

rajcatko
23.01.2024 5 z 5

Několikrát jsem měla slzy v očích a to už je co říct. Nestává se mi to. Tento příběh mi neskutečně sedl, vytáhnul mě z čtecí krize a všem budu tuto knihu doporučovat!

Eliška063
13.10.2023 5 z 5

Nádherný, dojemný příběh o odvaze, věrnosti a ochotě pomoci.
Vše velice pěkně popsané a vysvětlené, kniha se četla opravdu dobře.
Knihu doporučuji všem, kteří mají rádi dobrodružství a příběhy se zvířaty.

santa1212
17.09.2023 5 z 5

Skvelý příběh, kterému jeho pravdivost dále dodává na přitažlivosti. Přestože člověk vlastně zná konec, sleduje s napětím děj a čeká, co dalšího se v celé anabázi stane. Velmi pěkná knížka a zajímavý příběh o neskutečném odhodlání: autora i samotné fenky.

psi

Autorovy knížky