Svoboda v práci

Podivín a Štěstí doručeno jsou příběhy dvou konkrétních firem, které mouhou do velké míry posloužit i jako návod k tomu, jak do vaší firmy pricnipy svobody zavést. Svoboda v práci je místem, kde člověk pochopí klíčové souvislosti této filozofie organizace a řízení. Seznámíte se zde ale také s bezmála dvěma desítkami firem z celého světa a tím, jak svobodu do práce zaváděly a jakou s ní mají zkušenosti. Po přečtení tak můžete získat mnohem jasnější představu o tom, jak přenechat část řízení zaměstnancům, tj. jak je nechat dělat, co chtějí a tím zásadně zlepšit hospodářské výsledky firmy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82981/svoboda-v-praci-82981.jpg 4.57
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , PeopleComm

Freedom, Inc, 2009

Kniha Svoboda v práci

Mercatino
03.02.2016

Všichni lidé rodí se svobodní a sobě rovní co do důstojnosti a práv. Jsou nadáni rozumem a svědomím a mají spolu jednat v duchu bratrství.

Proč ne ? Co nám tomu brání ? Svoboda v práci je evoločním skokem, které změní celou kultůru lidstva o krok vpřed. Svoboda učí toleranci, pochopení !!! Učí, že pravidla jdou dodržovat i bez předpisů, bez kontrol - silou vlastní sebemotivace :) Učit se principům svobody = učit se principům moudrosti :)

Skvělá kniha, je to bez návodu, pouze myšlenky a příběhy. Ale jelikož je tato kultůra v plenkách, každy počin je darem.