Elea76 Elea76 komentáře u knih

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Mám ráda autorčino prolínání příběhů a časových linií. I náhlednutí do soukromí Eriky , jejich blízkých a detektivů. Za mne plná spokojenost. Další super detektivka.

26.07.2018 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Autorku mám moc ráda. Četla jsem od ní 3 knihy a určitě se ráda pustím do další. Tahle mne nadchla, příjemně napínavé, čtivé .

20.06.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se četla dobře, dokázala mne chytnou, ale na můj vkus byl konec moc překombinovaný.

08.05.2017 3 z 5

Výborně, Jeevesi Výborně, Jeevesi Pelham Grenville Wodehouse

Výborné relaxační pohodové čtení, u kterého se zamějete .

04.12.2016 5 z 5

Ostrov Entry Ostrov Entry Peter May

Mám tohoto autora moc ráda, trilogie Lewis se mi moc líbila, ale Entry mne nadchl na 100% . Pro mne asi nej kniha od tohoto autora, miluji jeho prolínání historii , a staré Skotko. Už se těším na další počin tohoto autora :D .

05.11.2016 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Moc se mi líbila, byla svižná, plná napětí. Výborná zápletka, překvapivé odhalení, jen konec mohl být trochu jiný.

27.07.2016 5 z 5

Kritik Kritik Peter May

Za mne průměr, nenadchla, ale ani neurazila. Oddychové čtení, které tak nějak líně plyne mezi hrozny a výrobou vína . První kniha mne asi zaujala více, ale nad Enzem nelámu hůl. Těším se na pokračování .

24.07.2016 3 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Strašidelné psychologické podání patologických osobností a vztahů . Zpočátku jsem myslela, že se tím ani neprokoušu, ale vracela jsem se k četbě zpět . To nutkání ji dočíst a dojit k rozhřešení bylo větší , než dperesivní pocit , který jse z této knihy měla. Kniha je napsaná velmi poutavě, místy ostřeji . Psychické rozpoležení Camille je témeř hmatatelné. Jsem ráda, že jsem ji dočetla a nenechala odloženou , stála za to ;-).

22.07.2016 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Nádherný příběh, který se řadí mezi mé oblíbene knihy.

21.07.2016 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Pro mne zatím nejlepší díl , přečteno za 2 dny a už teď se těším na další pokračování Cormorana a Robin .

12.07.2016 5 z 5