EjvaBí EjvaBí komentáře u knih

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Veľmi vtipne napísané. Žiadna nuda. Zaraďujem túto knihu medzi moje najobľúbenejšie.

13.07.2022 5 z 5

Freud Freud Ruth Sheppard

Veľmi dobre spracovaná kniha. Nebola stručne napísaná ,ani prehnane dlhá. Čtenář sa pozrie na obrázky,na kúsok života Freudova a jeho rodinu. Na jeho prácu ktorá bola veľmi fascinujúca a prelomová.

13.07.2022 5 z 5

Syndrom vyhoření - Jak se prací a pomáháním druhým nezničit Syndrom vyhoření - Jak se prací a pomáháním druhým nezničit Ján Praško

Veľmi výstižne napísaná kniha a bolo tam popísané všechno čo moje oči potrebovali čítať. Za mňa by som túto knihu dala povinne prečítať všem čo pracujú v zdravotnej i sociálnej sfére. Ale i o výbere partnera bola dobrá pasáž . Správna komunikácia. Samozrejme v realite je to iné. K tejto knihe sa budem určite vracať

06.07.2022 5 z 5

Evangelium podle svatého lotra Evangelium podle svatého lotra Guy Gilbert

Veľmi pekne napísané,rozdelené. Moc sa mi to páčilo. Žiadna pasáž nebola nudná. Som okúzlená.

31.05.2022 5 z 5

Vztahy, intimita a sexualita lidí s mentálním handicapem nebo s autismem Vztahy, intimita a sexualita lidí s mentálním handicapem nebo s autismem Kateřina Thorová

Kniha veľmi dobre napísaná. Myslím si, že každý kto pracuje s mentálne postiženými by si to mal prečítať. Našla som tam odpovede na niektoré veci v ktorých som nemala jasno.

18.04.2022 5 z 5

Útěcha pro duši Útěcha pro duši Bruno Ferrero

Veľmi krásna kniha. Na zamyslenie.

18.10.2022 5 z 5

Ako vzniká sliepka a všetky ďalšie hry Ako vzniká sliepka a všetky ďalšie hry Milan Lasica

Kto videl hry ,tomu sa bude veľmi páčiť kniha. Som veľmi vďačná za ňu.

16.10.2022 5 z 5

Rick a Morty – První svazek Rick a Morty – První svazek Zac Gorman

Knihu som dostala v Pevnosti. Humor spíš trapný.

10.10.2022 1 z 5

Křesťanství a okultní praktiky – 25 otázek a odpovědí Křesťanství a okultní praktiky – 25 otázek a odpovědí Vojtěch Kodet

Kniha veľmi stručne-zaroveň dostačujúce napísaná. Naučila som sa veľa vecí. Kniha odpovídala mojím očakávaniam.

11.07.2022 5 z 5

Povídkové barbecue Povídkové barbecue Jaroslav Kuthan

Povídky sú skvele napísané. Ja a Tom, je veľmi vtipná :D páči sa mi i sarkazmus v povídkách.

19.06.2022 5 z 5

Velká výstava Velká výstava Marie Hermanson

Román bol miestami nudný. Ale celkovo príbeh mal dobrý. Veľmi dobre opsaná postava Alberta( jak si ide za svojim cieľom) ,pre mňa najobľúbenejšie pasáže.

14.06.2022 4 z 5

Ohromné maličkosti Ohromné maličkosti Gilbert Keith Chesterton

Prvá časť nudná,premýšľala som či to čítať. Dostala som to ako typ na skvelou knihu,tak si hovorím že to dočítam. Druhá časť ma celkom zaujala. No k tejto knižke už sa nevrátim.

05.06.2022 2 z 5

Transmetropolitan #2 - Život je pes Transmetropolitan #2 - Život je pes Warren Ellis

Transmetropolitan je pre mňa
niečo iné,ako som do teraz čítala. Hm,moc se mi to líbi :D

10.04.2022 5 z 5

Vertigo Vertigo Patrik Girgle

Veľmi stručne napísané. Žiadne nudné pasáže. Taký opis dospievajúceho chlapca. Mne sa to páčilo.

06.04.2022 5 z 5