Freud

Freud https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455267/bmid_freud-4Uj-455267.jpg 5 16 5

Unikátní kniha o Sigmundu Freudovi. Nejen, že je shrnut jeho život, základní objevy na poli psychologie a neurologie, ale i záznamy jeho deníků či posledních poznámek před smrtí. Součástí publikace jsou známé i méně známé fotografie z rodinného archivu.

IvetaK242
28.07.2022 4 z 5

Kniha hezky vystihuje princip Freudovy psychoanalýzy, prostředí ze kterého pocházel a ve kterém žil. Velmi doporučuji na seznámení se s tématem.

EjvaBí
13.07.2022 5 z 5

Veľmi dobre spracovaná kniha. Nebola stručne napísaná ,ani prehnane dlhá. Čtenář sa pozrie na obrázky,na kúsok života Freudova a jeho rodinu. Na jeho prácu ktorá bola veľmi fascinujúca a prelomová.

Ishir
14.08.2021 5 z 5

Krásně napsaná kniha o Freudovi.

jiri77
01.02.2021 5 z 5

Zajímavá a krásně upravená kniha o Sigmundu Freudovi. Kniha popisuje jednoduše a přehledně Freudův život , jak rodinný ,tak ten profesní a je plná fotografií a medailonků Freudových společníků.

Stoklaska
25.12.2020 4 z 5

Velmi čtivě napsaná kniha o Freudově životě. Ocenila jsem množství fotografií i krátké medailonky některých Freudových spolupracovníků.