ejerabko ejerabko komentáře u knih

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Pro mě se jednalo o první knihu tohoto žánru. Od pocatku me kniha vtahla do děje, ale přesto se mi četla pomalu. Tuto knihu bych osobně určitě nenazvala ctivou???? Jak již bylo napsáno v predochozich hodnocenich, poslední třetina knihy byla o poznání strhující. Bohužel se mi nepodařilo odhalit hlavní zápletku a o to překvapující pro mě byl závěr knihy ???? Desivou atmosféru knihy dokreslila i naše 20leta sousedka, která bydlí o patro výše. Vzhledem k papírovým stěnám našeho cihloveho domu a její zálibě často ječet, mi do ponure atmosféry večerního čtení vnesla i zvukový doprovod ???? Celkove hodnotím své první setkání s tímto žánrem 5* ????

20.11.2019 5 z 5

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

Kniha se cetla velice dobre,od zacatku jsem se ani chvilicku nenudila...Bohuzel me ale zklamal konec a zustalo zde pro me jeste nekolik nezodpovezenych otazek...

16.10.2019 3 z 5

Alfa a omega Alfa a omega Joe Hill (p)

Přestože komiksy nejsou můj oblíbený typ knih, tak v případě série Zámek a klíč musím změnit názor. Knihy byly od pvního dílu napínavé a vůbec jsem se od čtení nedokázala odtrhnout :-) Tak, jako už psal někdo přede mnou, je škoda, že se klíčům v pozdějších dílech nevěnovala taková pozornost. S přibývajícím množstvím klíčů jsem se začala ztrácet v jejich vlastnostech a schopnostech. Ale celkově jsem ze série naprosto nadšená a ke knihám, ač to nemám ve zvyku, se určitě vrátím ;-)

18.07.2019 5 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Ač kniha není mým preferovanym žánrem,moc se mi líbila. Kladně hodnotím i styl,kterým je kniha napsaná. Krátké,jasne kapitoly prolozene emaily,SMS,poznámkami atd. Přestože v odhalování konců příběhů příliš dobrá nejsem (podařilo se mi to pouze u jedné), od třetiny knihy mi bylo jasné,jak to celé asi dopadne. A taky že ano. Ale i přesto se mi moc líbila a hodnotím 4/5

19.05.2019 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Perfektní a čtivá knížka. Od začátku knihy už jsem sice tušila,že to skončí nějak na tento způsob, ale ani to mi nevadilo a mých očích knize neurvalo na zajímavosti... Kniha,tak jako předchozí díly, zaujala od začátku do konce... Neustále se něco dělo... Neobsahovala žádné nudné, zdlouhavé a popisné části, což velmi oceňuji... Autor za mě opět potvrdil,že je skvělým spisovatelem a patří mezi mých pár nejoblíbenějších ????

17.09.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knihy ve mne prilis casto emoce nevyvolavaji... u teto knihy tomu bylo prave naopak...citila jsem hruzu z te bezmoci, beznadeje a zdanlive bezvychodne situace. Clovek si uvedomi, ze se tento pribeh muze odehravat opravdu i v reánem zivote...V nekolika momentech jsem se opravdu musela premahat pokracovat ve cteni dal a prekonat znechuceni...skvele a ctive napsana kniha, ktera patri rozhodne mezi nejlepsi knihy daneho zanru, ktere jsem kdy cetla. Nevim, jestli se mam tesit nebo bat dalsi autorciny knihy, ktera je pry jeste podarenejsi :-)

16.06.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Od knihy jsem cekala vice... 2/3 knihy byly opravdu zdlouhave,popisne a bez akce... posledni 1/3 v mych ocich knihu zachranila... ovsem kniha jako celek mi v pameti urcite prilis dlouho nezustane :-/

12.06.2018 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Skvele napsana, čtivá knizka, kterou jsem precetla jednim dechem tak, jako Manzele odvedle...Bohuzel me zklamal zaver :-(

28.05.2018 5 z 5

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Mé očekávání nebylo příliš velké,ale kniha velice příjemně překvapila. Čtivé,poutavé,poučné,dobře napsané... Přečteno jedním dechem. Mrzelo mě, že příběhů není více..

03.12.2017 5 z 5