edisek83 edisek83 komentáře u knih

Maorčina píseň Maorčina píseň Sarah Lark (p)

Stejně dobrá,jako první díl, už se těším na pokračování :-)

25.01.2016 5 z 5

V zemi bílého oblaku V zemi bílého oblaku Sarah Lark (p)

Skvělá kniha, byla jsem z ní opravdu nadšená, už se těším na 2.díl :-)

13.01.2016 5 z 5

Dcery Lamače kostí Dcery Lamače kostí Ted Dekker

Moc jsem z této knihy nadšená nebyla. Čekala jsem asi něco víc...

10.01.2016 2 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Moje prvotina od tohoto spisovatele, moc se mi líbila, chvílemi jsem se trošku ztrácela v postavách,ale jinak mě nadchla :-)

31.12.2015 5 z 5

Svaté kosti / Kosti v písku / Kosti na popel Svaté kosti / Kosti v písku / Kosti na popel Kathy Reichs

Skvělá jako všechny předchozí :-)

20.12.2015 5 z 5

Rusko sužuje pandemie Rusko sužuje pandemie Jana Vagnerová

Mě se kniha moc líbila, byla napínavá až do konce, zajímavě napsaná....četla jsem jí jedním dechem :-)

10.12.2015 5 z 5

Pátá kolona Pátá kolona Robert Hofman

Jedním slovem "nuda". Kniha mě vůbec neoslovila, v tomto případě jsem opravdu ráda, že měla tak málo stran :-D

08.12.2015 1 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Velmi silný příběh, dlouho jsem tak dobrou knihu nečetla...Na konci jsem si i pobrečela :-)

18.11.2015 5 z 5

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Co dodat, skvělá kniha, nemohla jsem se odtrhnout ani na chvíli, tato spisovatelka nikdy nezklame :-)

12.11.2015 5 z 5

Doktorka Lucy Doktorka Lucy Perri Klass

Většinou všechny knihy dočtu do konce, ale tahle se opravdu nedala, vzdala jsem to ještě před půlkou....škoda ztrácet čas, jsou lepší knihy.

02.11.2015 odpad!

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Skvělá kniha, nemohla jsem se vůbec odtrhnout. Těším se na další od této spisovatelky.

11.10.2015 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Skvěle napsaná kniha, do poslední chvíle jsem nevěděla kdo je vrah :-)

08.10.2015 5 z 5

Železná řeka Železná řeka T. Jefferson Parker

Kniha mě moc nenadchla :-( ze začátku jsem nevěděla kdo je kdo, bylo tam moc jmen, samá střílečka....spíš kniha pro chlapy :-) ani děj mě bohužel vůbec nezaujal, dočetla jsem jí, ale už nikdy více.

02.10.2015 1 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Kniha se mi moc dobře četla, nejsem velká fanynka Harryho, ale tahle se jí opravdu povedla :-)

28.09.2015 5 z 5