DUNIKO DUNIKO komentáře u knih

22.05.2021 5 z 5

Milenec Milenec Nicole Jordan

Pěkné, vášnivé.

10.05.2021 4 z 5

Holly Holly Jude Deveraux (p)

️️️❤️❤️❤️ Krásné ️️️❤️❤️❤️ Nemůžu jinak než vřele doporučit, svižné, příjemné,žhavé a vtipné.

29.04.2021 5 z 5

Králův dar Králův dar Nicole Jordan

️️️ ❤️❤️❤️Krásné❤️❤️❤️ ️️️ i když ta Ranulfova tvrdohlavost byla někdy až k nesnesení ale kdo by se mu mohl divit s jeho zkušenostmi,Ariana se mi opravdu líbila.

24.04.2021 5 z 5

Pán rozkoše Pán rozkoše Nicole Jordan

❤️❤️❤️ Krásné ❤️❤️❤️

09.04.2021 5 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

❤️❤️❤️ Krásné ❤️❤️❤️

02.04.2021 5 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Krásná čtení ❤️❤️❤️

27.03.2021 5 z 5

Prastarý meč Prastarý meč Rick Riordan

Ale jo bylo to pěkné, další skvělá parta.Rozmanitá.

20.03.2021 5 z 5

Hříšné sny Hříšné sny Nicole Jordan

No nebylo to to na co jsem od NJ zvyklá,zdlouhavé a nudné ale určitě žhavé a smyslné.Celkový dojem je že má i lepší.

07.03.2021 3 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

❤️❤️❤️...ach, Bože!!! Krásné, nádherné ale i smutné.Vůbec mi nevadilo jak se to ze začátku podobalo Popelce,Sophie byla silná ale zažila si svoje a Benedict byl úžasna náplast na její zničenou duši na druhou stranu ona mu dodala sebevědomí že není "číslo dvě"že je prostě Benedict,jen Benedict,její Benedict ❤️❤️❤️.Také si mi líbilo autorčino navnadění na další díl nebo díly.

21.02.2021 5 z 5

Extáze Extáze Nicole Jordan

❤️❤️❤️ krásné.Kell byl úžasný,Raven byla taky skvělá i když mi přišla trochu otravná s tím jak se pořád chtěla dostat mezi smetánku se Seanem to nemohla nijak jinak skončit.Je to rozhodně žhavé a smyslné ale také něžné a romantické ale i smutné a tak možná nejslabší z celé série.

16.02.2021 5 z 5

Mě se to líbilo

Potřebuji muže! Potřebuji muže! Shawna Delacorte

Moc pěkné

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

Tak tato knížka je taky Královna knih.Krásne, napínavé, romantické, žhavé dechberouci čtení ❤️❤️❤️ Miluji bratry Kaneovy ❤️

04.02.2021 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot Teresa Medeiros

Dámi (a pánové) představuji vám Královnu knih ♥️. Četla jsem ji se zatajeným dechem, chvílemi mi přebíhal mraz po zádech, krásné, romantické, žhavé, napínavé čtení.Pani Medeiros opět nezklamala.

30.01.2021 5 z 5

Odmítnutý milionář Odmítnutý milionář Miranda Lee