dragonslayer dragonslayer komentáře u knih

Legenda Legenda Marie Lu

No, co dodat. Tahle knížka je naprosto skvělá. Krásný styl psaní, kde jsem si každé slovo a větu dokázala živě představit. Postavy, které mi hned přilnul k srdci. Neuvěřitelný koncept. Prostě skvělá, bombová knížka, která se zařadila do mých oblíbených, už se nemůžu dočkat, až si přečtu další díl. :)

28.07.2014 5 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

OH MY GOD! Tahle kniha mě nenechala přes dva dny spát a teď, ikdyž jsem jí dočetla, tak mě stejně nenechá spát. This book is fucking mindblowing! Totální mindfuck. Styl psaní byl dokonalý, koncept knihy skvělý a ke konci už jsem musela přeskakovat, protože jsem byla tak napjatá tím jak to skončí. Doporučuju všem, ať si jí přečtou.

18.07.2014 5 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Wow!!!! Úžasná knížka, skvělej koncept, až do konce jsem jí nechtěla pustit.. Tak úžasně mě vtáhla do děje a to musím říct, že se mi dlouho nestalo... Už se těším na druhý díl, který vyjde na podzim tohoto roku. :))))

14.07.2014 5 z 5

Proměna Mary Dyerové Proměna Mary Dyerové Michelle Hodkin

Četla jsem celou noc. Skvělá knížka, ale jsem strašně zklamaná (psychicky) z toho konce. Proč jeho? :(( Prostě Why? Proč mi to ta spisovatelka udělala? :( Ale musím říct, že je to velmi dobře napsaný a poklona Michelle Hodkin, protože je to skvělá spisovatelka. Už se vážně nemůžu dočkat dalšího dílu, což je pro mě stresující zároveň, protože vychází až v roce 2015, takže si asi všichni dost dlouho počkáme. :/

07.07.2014 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Nevím proč, ale tato kniha se mi možná líbila o trochu víc než Hypnotizér. Možná je to tou návaznosti na housle, politiku a krizové případy, ale prostě WOW nemám slov. Prostě skvělá kniha!!!

05.07.2014 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Wow!!!!! Víc asi nevím, co říct. Skvělý čtení, o kterém musíte neustále přemýšlet. Neuvěřitelný koncept a prostě a jednoduše se zařadila tato kniha do mých oblíbených a doufám, že pokračování bude stejně dobré, jako toto dílo. :)

30.06.2014 5 z 5

Temný ráj Temný ráj Patrick Ness

Zatím ještě čtu, ale jsem jediná komu se zdá, že v tomto díle trochu děj stagnuje? Nápad pořád dobrý a jeho psaní je mi příjemný, ale zatím jsem přečetla během 3 týdnů jen 148 stránek, což je pro mě strašně dlouhá doba a málo stránek a doufám, že se to ještě nějak vyvrbí. :D

--------------------------------------------------------------UPDATE-------------------------------------------------------------------
Nooo tohle??? Whats??? On je nemožnej.... Jakto, že tak knížka začíná být zajímavá, až na 243 stránce????? Prooč?? Každopádně knížka na začátku: Eeuuh.. Knížka uprostřed: Hmmmm a knížka na konci: F*CK THIS SH*T WOOOOOOOOOWWWW..... Prostě je toho na mě moc a můj mozek, asi exploduje. BUM

23.06.2014

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Skvělý a silný příběh. Četla jsem to už nespočetněkrát a pořád se k ní ráda vracím. Naprosto miluju postavy samozřejme Hazel, Guse, Izáka. Nejlepší knížka, kterou jsem měla tu čest číst a kloubouk dolů panu Johnu Greenovi. :)

25.05.2014 5 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Velmi originální a úžasný nápad s transformací draků na lidi. Sice jsem tím začátkem musela trochu prokousat, ale potom sem tu knihu nemohla dát z ruky.
Z několika komentářů jsem vyčetla, že se jim zdáli zbytečné ta spousta cizích nebo odborných slov. Mě se v tomto ohledu knížka líbila ještě víc.
V některých částech mi bylo Serafíny velmi líto a někdy jsem si připadala, že těch situací, kde se děje něco špatného, nachází až moc.
Už se velmi těším na další díl a doufám, že vyjde brzy. :)

12.05.2014 5 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Skvělá knížka. Plná emocí. Nádherné ilustrace a srdcervoucí příběh. Patrick Ness je skvělý spisovatel, a těším se na jeho budoucí tvorbu.

30.04.2014 5 z 5

Muž, který rozuměl hadí řeči Muž, který rozuměl hadí řeči Andrus Kivirähk

Knížka, která stojí za přečtení. Hltala jsem jí jedním dechem, jen mi je líto hlavní postavy, která rozhodně moc štěstí neměla, a myslim si, že téhle knížce by se měli vyhnout slabší povahy i já jsem měla namále :D a hezky se to četlo a hlavně se mi líbilo, jak autor velmi realisticky popisoval okolí :)

17.11.2013 5 z 5