Dortíkomilka Dortíkomilka komentáře u knih

Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Sheila Norton

Skvělá knížka na prosinec (i na leden, kdy jsem ji četla já). Doporučuji.

22.03.2024

Náhodou Náhodou Petra Martišková

Knížka se mi četla dobře, byla moc milá.

22.03.2024

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Opravdu milá knížka. Charlie mi byla sympatická i její bráchové a Braden. Líbilo se mi, že je v tom spousta sportu.

28.11.2023 5 z 5

Hrdinkou snadno a rychle Hrdinkou snadno a rychle Meg Cabot

Napřed mi Susan Booneová, ale teď mi vlastně přijde hrozně fajn. Nechápala jsem teda upřímně Saminu náklonnost k Jackovi, v podstatě mi připadal dost nepříjemný, ale David.. Super knížka, přečtu si i 2.dil.

20.11.2023 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Super knížka, řekla bych, že lepší než první díl. Doporučuji také film.

20.10.2023 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Skvělá knížka i když že začátku mi chvilku trvalo se začít, ale u konce to bylo vážně fajn. Viděla jsem i film a oboje doporučuji. Určitě si přečtu i další dvě knihy od autorky.

27.08.2023 5 z 5

Princezna v utajení Princezna v utajení Connie Glynn

Knížka byla dobrá i když někdy mi připadala trochu zdlouhavá.. Jinak velmi milé počtení.

27.08.2023 4 z 5

Příběhy neohrabaný krasobruslařky Příběhy neohrabaný krasobruslařky Rachel Renée Russell

Jeden z nejlepších dílů

09.08.2023 5 z 5

Princezna školou povinná Princezna školou povinná Meg Cabot

Skvělá knížka, je to hodně podobné princezniným deníkům. Prostě super..

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Nejlepší díl z celé série. Některé další dily už nejsou takové. Doporučuji :)

Druhá šance pro Zoe Druhá šance pro Zoe Michaela Schmiedlová

Příběh je napsaný ve dvou dobových obdobích- matka a dcera, které se dohromady proplétají. Zoein příběh mě asi bavil více, protože u toho o Tereze jsem tak trochu věděla, jak to zkončí. Krásně napsané, velmi mě to bavilo. Ta posedlost pečením a sladkým byla taky fajn.