DominaCZ DominaCZ komentáře u knih

Japonsko & Korea - do Tokia pod stan Japonsko & Korea - do Tokia pod stan Monika Vacková

Já souhlasím s Dryádou a přiznávám se, že mě to šokovalo.
Skočila jsem totiž rovnou na Koreu a to mi úplně stačilo - v počátku se dozvídáme stížnosti na blbý počasí, fůůůůj zataženo, to je nudaaa a hnus.

Potom uplně šílené nařčení, že na silnici je bezpráví, samé troubení, bordel, nedávání přednosti a téměř prasácké řízení. Hm víte jak, když se někdo s těžkým terénním kolem motá tam, kde nejsou stezky pro kola, musí často stát a tím pádem v jízdě překáží, není divu, že se na něj případně troubí.

Zaujala je jen příroda, ale i ta byla divná - moc vysoko. Chrámy a památky? Přišli pozdě a dostali do ruky jen příručku, to je ale nuda....

Nic si nezjistí a přijedou tam v době pravidelných tajfunů a diví se, že jeden skutečně přišel !

I tak ale potkávají několik hodných lidiček, ale vděku jim tam jaksi vyjádřeno nebylo. Bylo to řečeno vše se samozřejmostí a nadneseno tak, že oni byli západní Bozi, kteří tam způsobili rozruch a je jasné, že proto se jim měla celá Korea klanět žejo...

Takhle neuctivej, pomluvačnej a přitom sebestřednej manuál svatební cesty jsem ještě nezažila.

23.05.2016 odpad!

Kuchařský manuál aneb Jak z polotovarů připravit jídlo jako od maminky Kuchařský manuál aneb Jak z polotovarů připravit jídlo jako od maminky Anna Pavlowitch

Překvapilo mě, že návody byly ve finále docela vkusné a netradiční.
Ovšem prvotní rady "sundejte ze zdi zarámovaný obrázek a podávejte na něm suši" byly dobrý :))))

17.04.2016 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Hmmm tak bohužel.
Z hlášek KAREL V PRDELI BAREL a VÍTEJ, TY Pí*O CHLUPATÁ ( hoši se potkali na srazíku) fakt záchvaty smíchu nemám.

31.03.2016 odpad!

Zachránila mě slza Zachránila mě slza Angele Lieby

Zvláštní. Žena, která onemocněla náhle a bez vlastní příčiny má tak nízké hodnocení, a holka, která se dobrovolně se vrhla někam, kde si nadělala sama moc potíží, má 90%.

Tahle knížka se nedá hodnotit jinak než plným počtem.

06.02.2016 5 z 5

Vaříme s Láďou Hruškou Vaříme s Láďou Hruškou Ladislav Hruška

Ani ten termix se mi nikdy nepovedl tak, abych mohla říci JE JAKO Z OBCHODU.
Asi neumím Láďovy recepty tak dobře jako on.
Nemám k té knize důvěru.

Abysme měli z čeho vařit a neumřeli hlady?
Hm Jarko, nepochopila jste to očividně vy.
I kdyby nebylo co jíst, a Hruškáč by byl to poslední, co zbývá, umřelo by lidstvo ještě rychleji z těch jeho blafů typu 99% receptů dělaných v mikrovlnce - pečeme, vaříme, smažíme!

19.09.2015 odpad!