Dogwood Dogwood komentáře u knih

Štěstí je zadarmo Štěstí je zadarmo Michaela Klevisová

Nejpohodlnější uklidňující antistresové čtení pro milovníky zvířat další kniha nezklamala

06.12.2016 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Hezká knížka sice mě zaskočilo to že najednou tam byla přítomnost a chvilku mi trvalo než jsem se s tím smířila prostě do té minulosti jsem se úplně zamilovala a do přítomnosti jsem nějak nemohla přijít n chuť ale pak už jsem se začetla a dočetla ... doporučuju

15.11.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Lehké čtení pro lidi co moc nečtou a nebo mají se čtením problémy.. Chvilkami jsem po tom měla depresi a našla jsem se tam.. Ano pointa všichni lžou doktor Hause.. Velká písmena.. Mohl by to číst i náctietý... je to pohodička na deku na gauč a tak... klídek žádné přemýšlení... beztak se vše vyvrbí samo celá pravda... já mám tyhle knížky docela ráda protože jsem pomalí čtenář a přečtu jí do týdne..

06.09.2016 5 z 5

Měsíc nad Soho Měsíc nad Soho Ben Aaronovitch

První díl mě bavil víc tahle kniha mě zklamala hlavně z té fantasi části... prostě nuda.. třeba se k ni někdy vrátím..

01.09.2016 3 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Hezká knížka která mě strhla příběhem ale trochu mě zklamala prostřední část kdy obchází lékaře než se dobere k tomu pravému. Pak ten příběh má zas moc rychlí spád kde bych to zas bych ho zpomalila..

22.06.2016 5 z 5

Cesta stínů Cesta stínů Brent Weeks

Je to hezkej příběh o zabijákovi který se nesmí zamilovat.. Bojové scény některé byli zmatčné proto ubírám bod. No popis okolí by chtěl zlepšit ale třeba to byl záměr aby čtenář více přemýšlel a představoval si...

28.05.2016 4 z 5

Mlok 2015 Mlok 2015 * antologie

Tahle knížka se mi moc líbila až na ten poslední příběh ten se mě nejhůře četl nevím proč..

25.03.2016 3 z 5