DK_Ronie DK_Ronie komentáře u knih

Peníze – Jakou mají cenu? Peníze – Jakou mají cenu? Andreas Cervenka

Nekdy lehce zmatene a opakujici se. Par zajimavych postrehu.

25.02.2020 3 z 5

Tajemství úspěchu špičkových obchodníků světa Tajemství úspěchu špičkových obchodníků světa Christine Harvey

Nenadchne, neurazí. Pár zajímavých příběhů a myšlenek. Přečtení nebyla ztráta času, ale vracet se k ní nebudu.

05.01.2020 3 z 5

Úspěch jsi Ty aneb několik nezištných rad od Dala Carnegieho - Jak se stát oblíbeným a bohatým Úspěch jsi Ty aneb několik nezištných rad od Dala Carnegieho - Jak se stát oblíbeným a bohatým Dale Carnegie

Stručné a užitečné shrnutí hlavních myšlenek Carnegieho. Nicméně "standardní" knihy jako Jak získávat přátele a působit na lidi se mi líbily více.

03.01.2020 4 z 5

Arthas: Zrod krále Lichů Arthas: Zrod krále Lichů Christie Golden

Pokud jste pařili Warcraft 3 (ROC i TFT), tak nic nového - v zásadě kopíruje příběh obou her. Ale pěkné shrnutí.

03.01.2020 4 z 5

Noc draka Noc draka Richard A. Knaak

Nemuzu si pomoct, ale pribehy Ronina a Korialstrasze me proste bavi.

02.01.2020 4 z 5

Vládce klanů Vládce klanů Christie Golden

Ja jsem tefa starej Hordak a Thrall je oblibenec, ale chvilkama to na me bylo trochu nudnejsi / moc o vnitrnich stavech postavy. Je to spis o tom nez ze by se neco extra delo, hlavne v prvni pulce.

02.01.2020 4 z 5

Rozdělení Rozdělení Richard A. Knaak

Cela tahle trilogie je zrejme to nejlepsi, co muzou knihy z prostredi Warcraft nabidnout. Velmi ctive, spousta akce, zadna nuda, pribeh Valky Prastarych - super.

Duše démona Duše démona Richard A. Knaak

Stormrage Stormrage Richard A. Knaak

Jedna ze slabsich Warcraft knih za me. Na muj vkus az moc spiritualni a nadprirozene / neuchopitelne. Taky by to mohlo byt klidne mnohem kratsi, casto fakt o nicem. Ale na precteni a doplneni mezer OK.

02.01.2020 3 z 5

Zeptejte se pilota - Vše, co jste kdy chtěli vědět o letecké dopravě a cestování letadlem Zeptejte se pilota - Vše, co jste kdy chtěli vědět o letecké dopravě a cestování letadlem Patrick Smith

Spousta zajimavych odpovedi. Nekomu muze pomoct zbavit se strachu z letani.

Deset let s Václavem Havlem Deset let s Václavem Havlem Ladislav Špaček

Strasna sranda. Navic pohled od cloveka zasveceneho.

Investujte do zlata a stříbra Investujte do zlata a stříbra Michael Maloney

Dobre se cte. Spousta zajimavych historickych informaci. Jde po pochopeni, netlaci na silu.

Proč děláme chyby Proč děláme chyby Joseph T. Hallinan

Dobra kniha, ale trochu zklamani. Navedlo me na ni 15minutove audio-shrnuti v aplikaci Blinkist, ktere bylo skvele. Kniha nad ramec toho vlastne uz moc neprinesla.

02.01.2020 3 z 5

Váš soused je milionář Váš soused je milionář Thomas J. Stanley

Hlavni myslenka dobra, par uzitecnych info. Ale pak uz to bylo natahovane a ne moc vyuzitelne. Za precteni ale stoji - aspon rychle proletet.

02.01.2020 2 z 5

Osobní finance Osobní finance Petr Syrový

Sikovna kniha. Hvezdu ubiram vicemene jen proto, ze druha kniha p. Tyla byla jeste lepsi.

02.01.2020