Váš soused je milionář

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Váš soused je milionář zaútočil na nervové buňky celé země a vřítil se na seznamy bestsellerů v New York Times, Business Week, Wall Street Journal a Publishers Weekly. Tato kniha mění život lidí - a zvyšuje jejich čisté jmění! Jací jsou boháči této země? Co dělají? Kde nakupují? Čím jezdí? Jak investují? Odkud pocházejí jejich předci? Jakým způsobem zbohatli? Mohu se vůbec někdy stát jedním z nich? Odpovědi najdete v knize Váš soused je milionář, která je příběhem o boháčích, jaký předtím ještě nikdo nevyprávěl....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51475/vas-soused-je-milionar-HYV-51475.jpg 3.89
Žánr
Literatura naučná
Vydáno, Pragma
Orig. název

Millionaire next door, 1996

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Váš soused je milionář

Přidat komentář
DK_Ronie
02. ledna

Hlavni myslenka dobra, par uzitecnych info. Ale pak uz to bylo natahovane a ne moc vyuzitelne. Za precteni ale stoji - aspon rychle proletet.

ladyba
01.10.2015

Kniha je jasným protipólem Kiyosakiho kvandrantu a finačních teorií, nabádá k pravému opaku. K úsporám a šetrnosti a racionálnímu hospodaření a investování. Své rady opírá o průzkum mezi americkými milionáři... Tak mám z toho všeho pocit, že americké motivační knihy si dokážou dost odporovat v takových otázkách, jestlij e dluh pozitivní, nebo ne, užije-li je jako investice na vytvoření hotovostního toku, ivestice do akcií ano, ne, do zlata ano, ne... že mi zas naskočilo Čapkovo okřídlené: "Každý má svou pravdu".


Doporučujeme

Tajný život stromů
Tajný život stromů
Dítě zvané „To“
Dítě zvané „To“
Treblinka, slovo jak z dětské říkanky
Treblinka, slovo jak z dětské říkanky
Kdo chytá v síti
Kdo chytá v síti

Štítky

peníze

Autoři knihy

Kniha Váš soused je milionář je v

Přečtených16x
Knihotéce10x
Chystám se číst33x
Chci si koupit9x