Váš soused je milionář

Váš soused je milionář zaútočil na nervové buňky celé země a vřítil se na seznamy bestsellerů v New York Times, Business Week, Wall Street Journal a Publishers Weekly. Tato kniha mění život lidí - a zvyšuje jejich čisté jmění! Jací jsou boháči této země? Co dělají? Kde nakupují? Čím jezdí? Jak investují? Odkud pocházejí jejich předci? Jakým způsobem zbohatli? Mohu se vůbec někdy stát jedním z nich? Odpovědi najdete v knize Váš soused je milionář, která je příběhem o boháčích, jaký předtím ještě nikdo nevyprávěl....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51475/vas-soused-je-milionar-HYV-51475.jpg 3.89
Literatura naučná
Vydáno, Pragma

Millionaire next door, 1996

Kniha Váš soused je milionář

DK_Ronie

Hlavni myslenka dobra, par uzitecnych info. Ale pak uz to bylo natahovane a ne moc vyuzitelne. Za precteni ale stoji - aspon rychle proletet.

ladyba
01.10.2015

Kniha je jasným protipólem Kiyosakiho kvandrantu a finačních teorií, nabádá k pravému opaku. K úsporám a šetrnosti a racionálnímu hospodaření a investování. Své rady opírá o průzkum mezi americkými milionáři... Tak mám z toho všeho pocit, že americké motivační knihy si dokážou dost odporovat v takových otázkách, jestlij e dluh pozitivní, nebo ne, užije-li je jako investice na vytvoření hotovostního toku, ivestice do akcií ano, ne, do zlata ano, ne... že mi zas naskočilo Čapkovo okřídlené: "Každý má svou pravdu".

Tajný život stromů
Kdo chytá v síti
Kdo chytá v síti

peníze

Autoři knihy

Kniha Váš soused je milionář je v