DiLay DiLay komentáře u knih

Pán much Pán much William Golding

No teda pardón ale tohle je opravdu přechválená kniha.
Začátek byl dobrý. To mě bavilo. Navíc jsem četla skoro všechny recenze a říkala jsem si : jó to bude fakt dobrá kniha na konci se to zvrtne ve vraždění atd...pár negativních hodnocení jsem neřešila. Ale asi jsem měla...Od asi 120 strany hrozná nuda...ale chtěla jsem to dočíst. Pořád jsem čekala nějaké BUM ! Žádné BUM se bohužel nekonalo. Okolo 240 strany jsem se zase začetla,protože mě zajímalo co bude s hlavní postavou. Co by s ní asi mohlo být?! Vůbec nic! Konec? FACEPALM! Ten byl fakt strašný. Pan Golding už asi nevěděl co s dějem , lépe řečeno s hlavní postavou tak tam mrskl důstojníka, který je nejspíše zvyklí na taková setkání s divochy , kteří se zabíjejí :D Navíc se nic tak extra drsného nedělo a ani tam nebyla žádná postava, které bych vyloženě fandila.

17.02.2017 2 z 5

Horečka nad ránem Horečka nad ránem Péter Gárdos

Příběh to byl pěkný ale napsané to bylo docela chaoticky. Někdy jsem se u knihy i nudila :/

01.01.2017 3 z 5

Jsi vzpruha mého života Jsi vzpruha mého života Andrews McMeel

Naštěstí jsem tuto knihu od nikoho nedostala, ale když jsme měli se směnou v práci dlouhou chvíli, tak jsme si z ní četli. Naprostá hrůza, absolutně to nedávalo smysl. KATASTROFA! Na přední straně psal "autor" , že to píše pro svoji snoubenku. PO téhle knížce si myslím , že ho hned opustila. "Jsi pro mě jako kýbl pro rýč." Jak romantické.

01.01.2017 odpad!

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

No Na knihu "v šedých tónech " to nemá. Každopádně hodne zajímavé téma. Mísily se ve mě při čtení této knihy snad všechny emoce. Úžasná kniha. Davam čtyři hvězdy kvůli tomu že už jsem od ni cetla lepší a tahle byla z těch tří nejslabší. :)

07.12.2016 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Nadherne a hodne emotini cteni. Takhle jsem u knihy asi jeste nebrečela.
Doporučuji všem.
Jen me tedy mrzi, ze nevim jak dopadl Liny táta.

18.11.2016 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Nádherná kniha. Skvěle napsaná. Do poslední chvíle jsem doufala.
Rozhodně řadím Rutu Sepetys mezi me oblíbené autorky :)

14.10.2016 5 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Nádherná knížka až je mi líto že už jsem ji docetla. :) :D

20.09.2016 5 z 5

Heroinové deníky Heroinové deníky Nikki Sixx (p)

Užasná kniha !
Nečetla jsem ještě žádnou takovou knihu, kde by někdo vyloženě popisoval jak se cítí sjetej a jak moc to je na h***o. Heroin je prostě zlo ! (zkušenosti nemám) :D Je super jak je tam vždy vyjádření osob k Nikkiho chování nebo prostě k čemukoliv. Historka ohledně Slashe mě naprosto dostala :D Je super, že se i dozvíte jaký měl Nikki názor třeba na Genna Simmonse, Stevena Tylera, Axla, Prince atd a i naopak jaký názor měli oni na něj :D
Jsem ráda , že se z toho dostal a hrozně ho obdivuji za to že dokázal přestat a za tuto knihu, že se s něčím takovým vůbec svěřil. Nikki byl a možná ještě pořád je děsnej magor, ale mám ho ráda! :D

Mötley Crüe -Věděla jsem že existují ale nikdy jsem je neposlouchala a teď jsem si je hrozně oblíbila a každý den sjedu minimálně jednu písničku. Co jsem při čtení této knihy pořád dělala bylo to, že pokaždé když tam někdo zmínil nějakou písničku nebo nahrávání klipu nebo něco takového..vždy jsem letěla k noťasu abych si to poslechla nebo to zkoukla :D Koukala jsem jak jednotlivé osoby vypadají třeba Vanity atd.. :D Výborná kniha :)

Ještě se vrhnout na: Tohle bude bolet ..a bude to ideální :)
Doporučuji všemi deseti.

02.09.2016 5 z 5

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Tak tuhle knihu jsem přečetla bezmála za dva dny.
Velmi krutý a emotivní příběh. Bohužel se tohle ve světě děje.. :/ Každopádně tohle byla moje první kniha co se týče znásilňování a domácího násilí. A jo někdy bývám rozčílená při čtení knih ale teď? Ve mě to úplně vřelo. Nechápala jsem jak se vlastní otec dokáže takhle chovat a takhle ubližovat vlastnímu dítěti-dětem. A absolutně nechápu postoj Paula v závěru knihy. Chudák holka.

Po druhé knihu určitě nepřečtu..jednou to stačilo :) Doporučuji :)

15.08.2016 5 z 5

Sonderkommando - V pekle plynových komôr Sonderkommando - V pekle plynových komôr Shlomo Venezia

Výborná knížka.
Mám hrozně ráda knížky na toto téma. V téhle knížce prostě zjistíte takových věcí, které jste ani netušili. Je hodně moc knížek z prostředí holokaustu a "běžných vězňů", kteří trpěli hlady atd..ale tohle je úplně něco jiného...To popisování smrti v krematoriích a pálení lidí v jámách a prostě mnoho dalšího...to se prostě jinde nedočtete...(aspoň myslím). Navíc se to velmi dobře čte, jak je to udělané způsobem rozhovoru otázka-odpověď.
Kolikrát jsem se při čtení rozbrečela a když jsem ji dočetla tak jsem prostě hodinu koukala do blba. Opravdu silná kniha.

Doporučuji všem !

12.08.2016 5 z 5