Jsi vzpruha mého života

Jsi vzpruha mého života https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311023/mid_jsi-vzpruha-meho-zivota-L5s-311023.jpg 3 8 6

Svěží a čerstvý vítr pro Vaše vyznání lásky. Zamilovanost je jako najít jin pro váš jang, jako máslo na vašem chlebu, jako plamen vaší svíčky. Tato malá kniha nabízí romantické, vtipné a okouzlující způsoby, jak druhému říci, že ho milujete a jak moc pro vás znamená.

Citáty a přísloví
Vydáno: , Omega

You're the spring in my steps , 2015

dzejkbeltygros
02.12.2021 1 z 5

Tak tohle se moc nepovedlo. Ostatní knížky v této sérii jsou super, ale tato je výjimka. Nějaké věty jsou fajn, ale nad většinou jsem kroutila hlavou a vlastně mi to ani nepřišlo vtipné. Spíš trapné. Škoda. Jestli chcete hezké citáty o lásce, tak raději sáhněte po Láska je vše co potřebuješ.

Tyto
01.03.2020 5 z 5

Kniha je naprostý odpad... tak proč jsem jí dala vysoké hodnocení a dokonce ji vřele doporučuji ? Tohle dílko je totiž naprosto inspirující na dopsání... zkuste si to... prostě si tam k tomu jeho plkání plk a krk... dopište co vás napadne... např. Jsi pro mne jako plynová trouba pro sebevraha . Jsi pro mne jako toaletní papír na záchodě. Jsi pro mne jako pocit uvolnění po zvracení. Božínku, jdu si vzít prášek !

Sabča92
16.04.2019 odpad!

ehm co k této knize říct? Pokud ji od někoho dostanete, asi vás nepotěší. Autor se snažil být vtipný, ale nějak mu to nevyšlo. Za mě další naprosto zbytečná kniha :-(

a.a.candys.life
13.04.2019 1 z 5

Autor, chtěl být asi romantický, ale nepovedlo se mu to. Hlavně to ženám nekupujde, jestli jí chcete porovnat k soli a pepři, tak jí radši kupte slámku.

PetiJelinkova
05.12.2018 5 z 5

Vtipně pojatá vyznání lásky. Mě se knížka líbila :)

DiLay
01.01.2017 odpad!

Naštěstí jsem tuto knihu od nikoho nedostala, ale když jsme měli se směnou v práci dlouhou chvíli, tak jsme si z ní četli. Naprostá hrůza, absolutně to nedávalo smysl. KATASTROFA! Na přední straně psal "autor" , že to píše pro svoji snoubenku. PO téhle knížce si myslím , že ho hned opustila. "Jsi pro mě jako kýbl pro rýč." Jak romantické.

2016  83%Miluji tě k zbláznění
2016  50%Jsi vzpruha mého života

Kniha Jsi vzpruha mého života je v