Diggitty Diggitty komentáře u knih

Kouzlo města Kouzlo města Simon R. Green

Super díl, dlouho se nic moc nedělo, ale konec bomba, posunul děj dál, hodně vysvětlil, jdu na další :)

06.06.2018 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Do poloviny se mi knížka četla hodně těžko, přišla mi taková zmatená, od poloviny už to šlo dobře a začetla jsem se, závěr byl hodně rychlý, ani jsem si ho nestihla ,,vychutnat,, nicméně, čekala jsem trochu víc...

03.05.2018 1 z 5

Tekutý písek Tekutý písek Malin Persson Giolito

No, nebylo to úplně špatné. Trochu nezvyklý styl - člověk si musí neustále připomínat, že je v hlavě puberťačky, ale zajímavě napsané. Ta snaha o vzbuzení antipatií vůči hlavní hrdince mi přišla otravná, ale je fakt, že bez toho by byla kniha asi o ničem. Spousta zbytečného plácání kolem, popisů myšlenkových pochodů hlavní postavy asi mělo knihu jen natáhnout, takž některé pasáže jsem přeskakovala. Ale přes to všechno je kniha čtivá a člověk se moc těší na konec.

19.02.2024 3 z 5

Vražedné sklony Vražedné sklony Cass Green (p)

Taková nenáročná oddychovka. Nebylo to úplně špatné, ale rozvleklý začátek, u konce mi přišlo, že autorka neví jak to ukončit, tak se tam najednou něco semlelo. Ale jak už jsem psala, nebylo to špatné. :)

06.11.2023 3 z 5

Třetí na řadě Třetí na řadě Allison Brennan

(SPOILER) Do knížky jsem se velice rychle začetla, námět dobrý, děj celkem rychle odsejpal ale... vrah má tak propracovaný systém a konec ?? Jak kdyby autorka nevěděla jak zakončit nebo to potřebovala rychle utnout. A spíš než honba za vrahem byla důležitější lovestory... no další díl mě zajímá, uvidíme co se z toho vyvrbí.

19.08.2023 3 z 5

Nezvěstní Nezvěstní Edwin Hill

Já jsem si Edwina zamilovala. Nebyla to tedy láska na první počtení, ale když ,,dozvučel,, první díl, musela jsem mít druhý. Hester je občas na facku, ale to nemění nic na tom, že mě knížka chytla. Dobře se čte, moc se mi líbilo prostředí, postavy klasicky thrillerové a nemůžu dočkat dalšího dílu.
SPOILER - částečně otevřený konec, knížka bude v jedné lince navazovat na další.

01.03.2023 3 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Kniha trochu zdlouhavá, rozvláčné podrobné popisování vztahů mezi postavami, ale přesto se četla dobře. Jak mi hlavní postava zpočátku nebyla moc sympatická, ocenila jsem pohled z její strany a na konci se jí musela v duchu omluvit. :)

01.03.2023 3 z 5

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

To si tak jako čtete celkem průměrnou knihu, čekáte, kdy to začne a najednou je konec.
Spousta popisování míst a okolí, popis děje něak ustupuje, ale ono se tam vlastně ani nic moc neděje. Ale je to dobrá oddechovka, není úplně nudná.

20.02.2022 2 z 5

Vánoční loterie Vánoční loterie Mary Higgins Clark

Moje první setkání s Clarkovými a kniha se mi moc líbila, čtivá, moc mě bavila, taková oddechovka :) Určitě si seženu další.

21.12.2018 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Četla se kupodivu dobře. Asi třičtvrtě knížky jsem měla pocit, že se vše točí jen kolem neschopnosti hlavní hrdinky, proto to - kupodivu se četla dobře, ale pak děj nabral zajímavý směr a konec překvapil :) V dobrém slova smyslu, bavila mě celou dobu :)

22.11.2018