DenisaM. DenisaM. komentáře u knih

Rozvíjej se, děťátko... Rozvíjej se, děťátko... Eva Kiedroňová

Super, kniha která hodně dá

12.08.2022 5 z 5

Zázračné zbraně: Jak se Izrael stal vyspělou vojenskou supervelmocí Zázračné zbraně: Jak se Izrael stal vyspělou vojenskou supervelmocí Jaakov Katz (p)

Zaujaly mne zejména první dvě třetiny knihy, ve kterých se popisoval vývoj několika konkrétních zbraní, které měly na Izrael tak velký vliv.

28.02.2022 4 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Rychle přečtená kniha.

21.01.2022 4 z 5

Nádech do ticha Nádech do ticha Cath Staincliffe

Po přečtení komentářů jsem očekávala něco víc. Je to kniha, která měla pomalý náběh a velmi smutný děj.

17.01.2022 3 z 5

Saturnin se představuje Saturnin se představuje Miroslav Macek

S knihou jsem velmi spokojená a předčila má očekávání. Jde o jednoduchou literaturu, kterou přečtete za krátký čas.

04.01.2022 4 z 5

Každej šéf je vůl Každej šéf je vůl Jiří Štědroň

Asi nejsem úplně fanouškem takového typu knih, ale přečteno jsem měla poměrně rychle, zápletka byla srozumitelná.

03.01.2022 2 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Dokonalé jako ostatní díly.

26.10.2020 5 z 5

Obhájce Obhájce Victor Methos

Nejprve jsem se nemohla začíst, ale pak to šlo jedním dechem. Kniha je zajímavá a zachycuje skutečnost, která není zrovna hezká.

06.03.2020 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha se mi moc dobře četla, i když ze začátku trvalo, než jsem se do ní začetla. Pak jsem ale nemohla přestat.

17.02.2020 5 z 5

Jak vycvičit divokého slona... a další dobrodružství na cestě bdělosti Jak vycvičit divokého slona... a další dobrodružství na cestě bdělosti Jan Chozen Bays

Kniha je opravdu čtivá a zajímavá. Pokud nejste zrovna člověk zabraný do meditací, ale jen si občas chcete odpočinout, tato kniha Vám dá pár rad a návodů, jak na to.

08.01.2020 4 z 5