delfinn delfinn komentáře u knih

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

Paní si zaslouží velký obdiv, že vyhrává nad závislostí a co se snaží dělat pro alkoholiky.
Kniha je pro mě špatná, celé vyprávění velmi povrchní, některé části až odbyté, čekala jsem něco jiného.

11.03.2020 1 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Kniha je bezesporu čtivá, text jednoduchý. Nelíbí se mi, jak autorka vykresluje lékaře, sestry. Pacient užívá Warfarin a Godasal, zvláštní kombinace a lékař mu předepíše Brufen na bolest. Vždyť je to kontraindikace. Prostě mi ten příběh a vykreslení postav nesedlo.

30.10.2019 2 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Nezáživná nuda.

14.05.2019 2 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Z mého pohledu určitě o dost lepší než Dokonalé stopy. Čtivé, má to spád. Jo, tohle se mi líbilo.

14.05.2019 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Výborná kniha, jako zatím vše, co jsem od A.M. přečetla.

05.05.2019 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Bohužel na mě kniha působila jako slátanina. Myšlení, chování 8 letého dítěte - přitažené za vlasy. A ten konec, co to jako bylo...?

21.02.2019 1 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Nelíbí se mi, jakým stylem je kniha psaná. Samá přímá řeč, prokládaná často nesmyslně myšlenkami hlavní postavy. Příběh jednoduchý, nepropracovaný, nudný.

10.02.2019 odpad!

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha přečtená jedním dechem. Děj byl předvídatelný a trochu přitažený za vlasy, přesto se mi to moc líbilo. Každou stránku jsem doufala a čekala, že dobro zvítězí nad zlem.

14.05.2018 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Kniha se čte dobře, má spád. Ale detektivka je překombinovaná, těžko uvěřitelné.

02.01.2018 2 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Tato kniha je ještě horší než Nebezpečná láska. Nejvíc mi vadí pubertální, infantilní nic neříkající dialogy, 100 x opakující se: ty jsi idiot, ty sráči....... Naivní příběh. Pro mě je kniha propadákem.

10.01.2014 1 z 5