decemlineata decemlineata komentáře u knih

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Myslím,že je to červená knihovna zahalená do nadpřirozena.
Zklamala mě nedořešenost téměř všeho.Děje,osob,zápletky.Hlavní hrdinka má spasit svět,ale neví jak a proč a vlastně ani nechce.Co svět ohrožuje se nedozvíme.Autorka nám pouze oznámí že,zlo ohrožuje svět a bez Alex jsme v troubě.Alex má celou knihu největší problémy sama se sebou.Všichni jsou tak krásní až to oslepuje,sexuálně tak přitažliví,že má co dělat,aby na ně neskočila,ale ona nechce podlehnout chtíči .A když už se k úlevě její i čtenářů rozhodne do toho praštit.Božská rada jí to zakáže.Naštěstí zvítězí princip červené knihovny a všichni šťastně žijí a souloží až do smrti.

14.01.2016 odpad!

Všetci sme podozriví Všetci sme podozriví Joanna Chmielewska (p)

Mám Chmielowskou ráda a přesto musím přiznat,že tahle kniha mi nesedla.
Je tam spousta osob,zmatek a ani přehled na začátku mi v orientaci nepomohl.
Hlavní hrdinka občas diskutuje s ďáblem.Já jsem autorku k čertu posílala taky.Ztráta času.
Statečně jsem to dočetla,ale never more
Asi to byla slabá chvilka autorky

14.01.2016 odpad!

Zpráva od nebožtíka Zpráva od nebožtíka Joanna Chmielewska (p)

Když se mě někdo zeptá na tuto knihu řeknu jen '' 3x mi ji po zapůjčení nevrátili '' tak je dobrá.
Stojí za to koupit ji ne jednou ,ale klidně třikrát Bavím se výborně když ji čtu.
Je to přehnané,bláznivé a zábavné.
Doporučuji

Policie Policie Jo Nesbø

Po přečtení Přízraku jsem okamžitě hledala další knihu.
Je napínavá,překvapivá a čtivá.Propadla jsem Nesbovi a zkoušela jsem už i jeho dětské knihy.
Jsou plné fantazie a humoru.
Doporučuji knihy pro dospělé a rozhodně zkusit i ty dětské

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Paráda můj druhý Nesbø a hned po přečtení jsem hledala další knihu.
Doporučuji

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Začala jsem u Nesba touto knihou a nějak ji nemohla strávit.Tak jsem zbaběle utekla k zfilmované verzi.
Líbila se mi a další Nesbø následoval v knižní podobě.
Toto píšu pro ty,kteří by měli stejnou zkušenost.Nevzdávejte to,Nesbø je výborný,zkoušejte a propadnete mu jaké já.

12.10.2015 2 z 5

Ani o dolar víc, ani o dolar míň Ani o dolar víc, ani o dolar míň Jeffrey Archer

Parádní čtení pro chvilky pohody.Vtipné,lehké se překvapením na konec.Kniha byla i zfilmována,ale "čtecí" verze je jako vždycky lepší
Doporučuji.

12.10.2015 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

První díl je úchylná četba,další jsem si našla na netu a byla jsem zvědavá jestli je to stejný brak .
Není...je to ještě horší a nechápu,že je to tak úspěšné.
Reklama je masivní, ale nákup knihy jsou vyhozené peníze.

13.08.2013

Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho Douglas Adams

Začala jsem Stopařem,ale Dirk Gently je přinejmenším stejně dobrý nebo ještě lepší.Je to nápadité,vtipné,překvapivé...super.

13.08.2013 5 z 5