Ani o dolar víc, ani o dolar míň

Anglický humoristický román s detektivní zápletkou o tom, jak dostat zpět své investice od podvodného amerického milionáře. Každý podvedený investor si vypracuje svůj plán, jak na podvodníka vyzrát. Dobře je vykreslena postava zbohatlíka, který by se rád zařadil mezi intelektuály.
Edice Čtení na dovolenou.

https://www.databazeknih.cz/images_books/56_/5652/ani-o-dolar-vic-ani-o-dolar-min-5652.jpg 4.279

Not a Penny More, Not a Penny Less (1980)

Literatura světová, Humor
Vydáno:, Odeon

Kniha Ani o dolar víc, ani o dolar míň

knihovniceVS
19.08.2018

Špičková, dokonalá, propracovaná kniha. Absolutní paráda.

Lucka11
12.08.2018

Príjemné čítanie. J. Archer patrí k mojim obľúbeným autorom. Nesklamal ma.

Aptronym
26.04.2018

Shrnu to. Nemam rada Jeffrey Archera jako politika, cloveka...
ALE tuhle knizku miluju.

emzaak
15.01.2018

CROSSOVER jak má být! Vlk z Wall Street říznutej Dannyho parťáky (nebo obráceně?).
A zase ten Born.
Odeon 1989

items
06.07.2017odpad!

Nedočítané....kniha ma nevtiahla, sú to dokumentaristicky popísané "geniálne" nápady, ako získať späť stratené peniaze...hlavné postavy mohli byť kľudne "X", "Y", asi tak zaujímavo sú popísané...

Kurka
17.03.2016

Pokud se prokoušete úvodní, pro někoho možná nezáživnou, části, kde jsou hlavní téma akcie, tak nebudete litovat. Příběh se rozjede a je sám o sobě velice čtivý a zajímavý.

decemlineata
12.10.2015

Parádní čtení pro chvilky pohody.Vtipné,lehké se překvapením na konec.Kniha byla i zfilmována,ale "čtecí" verze je jako vždycky lepší
Doporučuji.

bookoholik
12.08.2015

Tuhle knížku řadím mezi oblíbené oddechovky. Čte se jedním dechem, pobaví a na závěr i překvapí. Určitě doporučuji.

Jeffrey Archer

Jeffrey Archer
anglická, 1940

všechny knihy autora

Kniha Ani o dolar víc, ani o dolar míň je: