davidcyril davidcyril komentáře u knih

Kočičí filozofie Kočičí filozofie John Gray

Velmi těžké čtení, spíše o lidech. Na začátku hodně brutální psaní z historie koček, moc drsné. Něco ale bylo hezké

09.04.2024 3 z 5

Kdo lže, vyhraje Kdo lže, vyhraje Andy Robin

Super kniha, která mě vždycky pobaví. Čtu ji už poněkolikáté. Kdyby bylo více dílů, bohužel další podobnou najít nemohu.

03.04.2024 4 z 5

Mnich, který miloval kočky Mnich, který miloval kočky Corrado Debiasi

Krásná kniha, pohladí na duši a dá naději do života

02.01.2024 5 z 5

Léčení duše Léčení duše Osho

Tradiční Osho. Začínám mu více přicházet na chuť

02.01.2024 4 z 5

Oranžová kniha Oranžová kniha Osho

Nejdříve mi přišla bláznivá, ale velmi mi pomohla v těžkých chvílích a stále pomáhá.

02.01.2024 4 z 5

Velký lexikon společenského chování Velký lexikon společenského chování Vladimír Smejkal

Vadila mi nabubřelost a arogance autora a jeho neustálé osobní připomínky

24.09.2023 3 z 5

Charles Lindbergh: transatlantický let Charles Lindbergh: transatlantický let Dan Hampton

Čekal jsem více napětí a méně bulváru

18.08.2023 3 z 5

Dalajlamova kočka Probuď v sobě kotě Dalajlamova kočka Probuď v sobě kotě David Michie

Nádhera, konec mě dojal. Nádhera. Chci další díl

06.06.2023 5 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Vynikající, škoda že nemá 1000 stran. Velmi poutavé!

18.05.2023 5 z 5

Pilotkou Boeingu 737 Pilotkou Boeingu 737 Kristýna Jupová

Velice zajímavé a pohodové vyprávění. Sám se chci stát pilotem. Velmi sympatické a čte se dobře. Škoda, že není delší

18.05.2023 5 z 5

Jóga pro ty, kterým může být ukradená Jóga pro ty, kterým může být ukradená Geoff Dyer

V některých pasážích velmi vtipná kniha. Pohodové počtení

21.02.2023 4 z 5

Řeka Řeka Peter Heller

Pro člověka, který má rád kanadskou divočinu je kniha už prostředím poutavá. Chybělo mi však více napětí a akce. Kniha se četla rychle, téměř za jeden den.

08.02.2023 3 z 5

Učebnice pilota 2022 Učebnice pilota 2022 kolektiv autorů

Pro zájemce o pilotní kurz velmi dobré

17.09.2022 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Velmi tísnivé, atmosférické. Příběh přečten za tři hodiny. Vykreslení postupného nástupu tvrdého totalitního režimu se povedlo G.Orwellovi výjimečně.

17.09.2022 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Velice nezáživné a bez konce. Velké zklamání a divný jazyk

27.12.2020 2 z 5

Červen Červen Gabrielle Lord

Zajímavé. Napínavé. Rád si přečtu další díly l

27.12.2020 5 z 5

Kniha, která pohladí na duši. Krásné příběhy ze života k zamyšlení. Dostal jsem ji pod stromeček

03.01.2019 5 z 5

Nevysvětlené záhady Nevysvětlené záhady Charles Forth

Pohodová kniha na večer. Příběhy jsou krátké a veskrze zajímavé. Nechybí napětí a tajemno. Některé příběhy jsou však trošku přitažené za vlasy. Ale dobrá kniha

03.01.2019 4 z 5