Dastinek Dastinek komentáře u knih

Hausfrau Hausfrau Jill Alexander Essbaum

Napřed jsem si říkala, co jsem si to koupila? Tohle já přece nečtu! Ale druhá půle vše vyvážila, konec dost drsný a myslím, že celkem dost dobré.

05.11.2016 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha se mi moc líbila. Přečtena během dvou dní.

30.09.2016 5 z 5

Když vzlétne děs a nevíra Když vzlétne děs a nevíra Viktorín Šulc

Poutavě napsáno, přečetla jsem jedním dechem. Je hrozné, co lidé dokážou lidem udělat. Jak málo stačí, aby se člověk ocitl v nesprávnou dobu na nesprávném místě, což se mu může stát osudným.

05.06.2016 5 z 5

Misery Misery Stephen King

Knihu jsem nečetla, ale film byl skvělý, kdykoliv je v TV, podívám se na něj. Těším se, až si jednou přečtu knihu. :-) Kathy Batesová nemá chybu!!!!

30.12.2015

Agnes Agnes Hannah Kent

Drsné a smutné.

21.11.2015 5 z 5

Rosemary má děťátko Rosemary má děťátko Ira Levin

Knihu jsem četla před několika lety poprvé a můžu říct, že je jedna z mých nejoblíbenějších. Můžu číst kdykoliv. Úžasná kniha!!!

31.10.2015 5 z 5

Čistá duše Čistá duše Sylvia Nasar

Do knihy jsem se pustila dvakrát. Poprvé jsem ji odložila, byla na mě nějak složitá. Ale podruhé, když jsem se setkala při studiu se jmény Nash, Cournot, Neumann a jinými jmény ekonomů a matematiků, mi byla o hodně bližší a přečetla jsem ji jedním dechem. Doporučuji. Je rozhodně zajímavá a film též. Ale mám ráda Russella Crowea :-)

25.10.2015 5 z 5

Kniha mě velmi zaujala. Přečetla jsem ji jedním dechem. Smutná a beznadějný konec.

25.10.2015 5 z 5

Zaříkávač koní Zaříkávač koní Nicholas Evans

Úžasná kniha! Hned po přečtení jsem ji musela vyprávět kamarádce!

24.09.2015 5 z 5