Danda224 Danda224 komentáře u knih

Drakie Drakie Sophie Jordan

Od začátku mě hodně zaujala a na konci jsem skoro nedýchala už se těším na další díl

22.02.2013 5 z 5

Žifulíci - Neposední trpaslíci z Hrádečku Žifulíci - Neposední trpaslíci z Hrádečku Kateřina Krobová

Krásně psaný příběh, čtivé, záživné a zábavné. Dlouhá i krátká verze příběhu, možno zvolit podle věku dětí, za to rozhodně palec nahoru a na konci kapitoly pár otázek pro posluchače.
Pro děti výborná četba! A krásné barevné ilustrace ️

29.09.2022 5 z 5

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Kniho jsem koupila za 39,-kč a rozhodně to bylo velice dobrá cena za velice dobrou knihu škoda je jen to že druhý díl nemůžu nikde najít :((((

31.03.2014 5 z 5

Fly High! - Leť výš 1 Fly High! - Leť výš 1 Nacumi Óči

Krásná manga :D

01.10.2013 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Hezká knížka líbí se mi odlišnost pohledů Deye a Juny na jeden svět jsou jako jedna a druhá strana mince ale přesto si rozumí :-D

29.03.2013 4 z 5

Vzkříšena za úsvitu Vzkříšena za úsvitu C. C. Hunter (p)

Před chvilkou jsem to dočetla - ještě ted to rozdejchávám - je to dokanalý!!!!! Řikáse druhý díly nejsou tak dobrý jako ty první, ale utýhle knížky to rozhodně neplatí :-D rozhodně doporučuju!!!

23.03.2013 5 z 5

Nováček Nováček Robert Muchamore

Dokonalá knížka ani na minutu sem se nenudula skvělej děj. Vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. :-D Rozhodně doporučuju všem !!!

07.03.2013 5 z 5

Alchymie věčnosti Alchymie věčnosti Avery Williams (p)

No...od téhle knížky jsem čekala trochu víc ano je to neotřelé nic takového jsem nečetla ani na to nenarazila ale číst jí je jako pít obyčejnou vodu. Je to takový nic ale přesto to svoje kouzlo má ostatně jako každá knížka :-D

28.02.2013 3 z 5

Na křídlech Na křídlech Annie Dalton

Asi jsem se zamilovala ... :* (už po nekolikáte a vždycky je to opravdový)

Mrtvá čarodějka přichází Mrtvá čarodějka přichází Kim Harrison

Je to zas něco nového svět ve kterém žijeme spolus se všemi nadpřirozenými nejvíc se mi líbí Jenks jeho poznámky jsou super :-D

Lví hříva Lví hříva Shelly Laurenston

Čtivá knížka. U některých pasáží jsem přemíšlela zda autorka není trochu úchyl a zarazilo mě že to jsou dva příběhy v jednom zjistila jsem to až při čtení ale příběh je zajímavý a je poznat že autorka si na ní hodně vyhrála :-D skvělá knížka hodně mě pobavila

L. A. Candy L. A. Candy Lauren Conrad

Zjímavá knížka pobavila mě a jsem ráda že jsem se jí rozhodla číst :-D dobře se s ní odpočívá

Delirium Delirium Lauren Oliver

přes prvních pár stránek jsem se musela vice méně prokousat :-D , ale stálo to za to :-D knížka mě pak úplně pohltila :-D hrozně se mi líbilo to jak je ten svět jiný

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Ze začátku se mi moc líbilo ve prostřed mi bylo Nory hrozně líto a konec? Konec mi doslova vyrazil dech :D

22.02.2013 4 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Krásná, čtivá, neotřelá, vtipná, napínavá a romantická přesně taková ta kniha je :D

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

Druhý díl je ještě lepší, krásně vložené básničky přesně k ději a nechybí ani napětí :D to opravdu ne :D párkrát jsem se i rozbrečela, ale u mě to neni nic nového bulela jsem i u prvního dílu :D vážně dokonale napsaná kniha :D autorka má mojí úctu. Rozhodně to neni knížka, u které se dá předvídat a to se mi opravdu líbí :D držím Kels palce, ať je nakonec šťastná :)

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Tahle knížka je úžasná ze začátku to šlo v klidu ale pak se to rozjelo a já se od ni nemohla dostat :-D celí čtyři dny jsem u ní proseděla a jedla bombony v napínavých chvílkách spala jsem jenom pět hodin a u konce jsem se rozbrečela... ve spoustě komentářů jsem četla jak všichni nesnáší Kelsey že je naivní, jednoduchá a nerozhodná. Ano mě její chování taky naprosto štvalo a chtěla jsem jí jednu VRAZIT ale tohle u hodnocení nechávám být protože tohle bylo to proč jsem pořád četla dál...ona to POSRALA a já ihned hltala stránku po stránce a těšila se na to až se to vylepší. Konec mě odrovnal a já hned musela mít další díl protože v tu chvíli jsem neměla jak zjistit jestli se to vylepší...Tak a nakonec dávám ***** hvězdiček