daisypec daisypec komentáře u knih

Výpravy do divočiny: Dobrodružství mladého přírodovědce Výpravy do divočiny: Dobrodružství mladého přírodovědce David Attenborough

Úžasná kniha. Ta láska k přírodě a zvířatům u tehdy tak mladého člověka. Kolikrát jsem nemohla uvěřit vlastním očím, co všechno byl s kolegy ochoten, kvůli zvířatům, prožít. Klobouk dolu, sir...

13.04.2024 5 z 5

Vulva není vagína Vulva není vagína Kamila Žižková

Jsem ráda za tuto publikaci, která poměrně dost zábavnou formou může informovat společnost o světě ženského a mužského pohlavního ústrojí s přesahem do sexuologie.
Každopádně kniha je spíše brožurkou a není pro náročného čtenáře. Na můj vkus je kniha napsána opravdu velmi volně.
Určitě stojí za přečtení a je vhodná pro všechny věkové kategorie.

16.02.2024 3 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Já prostě HH miluju. Vím, že je to alkoholik a vlastně divný člověk, ale něco na něm je. Respektive Nesbo umí psát.

Kniha byla velmi napínavá. Každou chvíli jsem tipovala jiného vraha. Tak rychle jsem četla, že jsem sama sebe nestíhala.

Zatmění nezklamalo. Musím ale říct, že chvílemi mi bylo až nevolno a to z mnoha důvodů. Každopádně zážitek.

20.01.2024 5 z 5

Zkoušeli jsme všechno! Respektující a klidné výchovné postupy Zkoušeli jsme všechno! Respektující a klidné výchovné postupy Isabelle Filliozat

Kniha, možná radši přesněji řečeno brožurka, je velmi čtivá. Je plná ilustrací, vše je přehledné. Na jednu stranu mi velmi otevřela oči, dozvěděla jsem se mnoho nových informací, ale především mi pomohla dostat se více do klidu" a být trpělivější a trpělivější.
Když jsem knihu četla, první myšlenka, co mne napadla byla: Měla by být v porodnicích rozdávána jako povinná četba. Bezesporu.
S odstupem času výše zmíněnou myšlenku potvrzuji a dodávám - Měla by být zapůjčena ke čtení matkám a tchyním. Bezesporu podtrženo!

08.04.2023 4 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Přečteno jedním dechem, přečteno se zatajeným dechem. Velmi knihu doporučuji. Pro většinu z nás absolutně nepochopitelné. A jak sama autorka píše, je velmi těžké nesoudit…

31.03.2022 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Hezký příběh a řekla bych, že o stupeň lepší, než Než jsem tě poznala.

Cukrfree Cukrfree Janina Černá

Krásné fotografie, zajímavé recepty a skvěle popsané postupy! Jedna hvězdička dolů, jelikož mi tam prostě něco chybí...

Počátek Počátek Dan Brown

Brown nezklamal...